Польський уряд спростив процедуру працевлаштування українців. Де шукати роботу

18 Березня 2022
як знайти роботу в польщі 2022

Для того, щоб працевлаштуватись у Польщі, громадянам України відтепер не потрібно залагоджувати жодних додаткових формальностей - достатньо просто знайти відповідну вакансію та пройти співбесіду. Про це під час прес-конференції повідомила міністерка сім’ї та соціальної політики Польщі Марлена Малонг, передає businessinsider.com.pl. За її словами, отримати всю необхідну інформацію як для потенційних  працівників, так і для роботодавців, можна на офіційному веб-сайті.

Українцю, який легально проживає в Польщі, не потрібно турбуватися про будь-які додаткові дозволи на роботу - він може просто почати працювати. Роботодавець, який прийняв на роботу біженців з України, впродовж 14 днів має повідомити про цей факт службу зайнятості. Це можна зробити навіть онлайн. 

⇒ Робота для українців у Польщі: які фірми готові працевлаштувати біженців уже зараз

вакансії роботи в польщі для українців 2022Zbyszek Kaczmarek/REPORTER / East News

Глава міністерства соцполітики Польщі наголосила, що українці також можуть зареєструватися в центрах зайнятості. Там можна пройти курси та тренінги коштом Національного навчального фонду.

Всю ключову інформацію уряд публікує на сайті pomagamukrainie.gov.pl. Серед іншого, тут є доступ до Центральної бази пропозицій про роботу.

Марлена Малонг також наголосила, що її міністерство разом з інспекцією праці контролюватиме, чи працевлаштування громадян України здійснюється відповідно до законодавства Польщі та на тих самих умовах, що й у випадку з поляками.

⇒ Читайте також:

Як українським біженцям легалізувати своє перебування у Польщі та отримати державну допомогу

Дуда підписав закон про допомогу біженцям з України: які поправки було внесено

Чи загрожує польському ринку праці масовий відтік українських мігрантів: дослідження

Головне фото: uspi-work.com

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах