Поїзд Ковель-Холм тимчасово змінить графік та маршрут руху

24 Вересня 2018
Поїзд Ковель-Холм

Сьогодні щодня сотні людей користуються послугами "Укрзалізниці" та обирають для мандрівки в Польщу подорож залізницею. Це і не дивно, адже поїздом до Польщі їхати значно легше, комфортніше, швидше і дешевше. До того ж, це дозволяє оминути немалі черги на кордоні та зекономити свій час і нерви.

На днях в Укрзалізниці повідомили про тимчасову зміну графіку та маршруту руху поїзда, що прямує з України в Польщі за маршрутом Ковель-Холм - пише Центр Транспортних Стратегій. Власне, що це зміни, коли вони відбуватимуться і доки триватимуть - читайте далі у статті.

Зміни у графіку та маршруті руху поїзда Ковель-Холм у 2018 році

Отож, як стало відомо, у зв'язку з ремонтними роботами на колії Укрзалізниця тимчасово скоротила кількість щоденних поїздів, що курсують між Здолбуновим і Холмом, з двох до одного.

Читайте також: Розклад руху нового потяга Ковель-Хелм. Ціни на квитки

Крім того, в певні дні маршрут доного поїзда буде також дещо змінений: він курсуватиме лише до Ковеля, не доїжджаючи до станції Здолбунів. Нагадаємо, маршрут поїзда Ковель-Холм було продовжено до станції Здолбунів ще у липні минулого року. 

"Зараз на ділянці Холм - Ковель курсує одна пара поїздів. Друга пара курсувала до 3 вересня", - прокоментували виданню Rynek Kolejowy в прес-службі польської компанії PKP Intercity.

поїзд Ковель-Холм

У той же час, маршрут руху тої пари поїздів, що залишилася, буде скорочений по певних днях до Ковеля.

Такі зміни та обмеження діятимуть з частотою день через день або два, в період з 19 вересня по 26 жовтня.

Тому усім, хто планує подорож у вересні та жовтні цим поїздом, радимо попередньо уточнювати інформацію щодо руху поїздів у залізничних касах або в довідкових службах на вокзалах.

Нагадаємо, що у зв'язку з ремонтними роботами тимчасово зміниться також маршрут руху двох поїздів Інтерсіті з України до Перемишля. Крім того, з вересня відбулися важливі зміни в розкладі руху поїздів польської залізниці.

Читайте також:

Поляки протестували залізничний маршрут Перемишль-Нижанковичі: коли очікувати на відкриття нового сполучення?

Поїзди Інтерсіті з України до Перемишля тимчасово змінять маршрут руху

Важливі зміни в розкладі руху поїздів польської залізниці

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах