Продаж нерухомості в Польщі б'є всі рекорди попередніх років

16 Серпня 2017
нерухомість в Польщі

Ринок нерухомості в Польщі невпинно б’є власні рекорди. Темпи продажу житла в Польщі зростають кожного місяця. Востаннє такий бум на нерухомість в Польщі спостерігався 10 років тому, у 2007, проте з того часу рівень продажу житла в Польщі зріс аж на 80%.

Експерти називають декілька причин такої значної активності на польському ринку нерухомості.  По-перше, це лояльна кредитна політика уряду, тобто низькі відсоткові ставки, які контролюються Радою грошово-кредитної політики Польщі. Зниження рівня безробіття серед поляків – теж причина, чому все більше людей наважуються на купівлю житла – вони відчувають стабільність та можуть приймати такі довготермінові рішення, пише tvn24bis.pl.

Дуже зацікавлені польською нерухомістю й іноземці, особливо українці, німці та британці. Іноземні громадяни найчастіше розглядають купівлю житла в Польщі як прибуткову інвестицію, адже його ціна на ринку з роками тільки зростатиме, до того ж, помешкання у великих польських містах, таких як Краків, Варшава, Лодзь, Вроцлав та ін., можна досить вигідно здавати в оренду, що приносить непоганий пасивний заробіток. Про те, скільки можна заробити на нерухомості в Польщі та в інших країнах Європи, читайте ТУТ.

Потит на польську нерухомість росте паралельно з пропозицією від забудовників вже протягом трьох років, і немає жодних причин для його зниження, каже експерт Катажина Беднарчик. Квартирам в Польщі не доводиться довго чекати на нових власників. Найчастіше купують все ж однокімнатні квартири, так як вони доступніші, проте і більш комфортні апартаменти теж користуються популярністю. Житло в Польщі купують за готівку, проте кожне третє помешкання в новобудовах Польщі куплене в кредит.

Ринку житла в Польщі прогнозують стабільність ще, як мінімум, на кілька років. Адже Польщі бракує ще 3 мільйонів квартир, аби досягнути середнього рівня в Європі за кількістю помешкань на тисячу жителів.  

Читайте також:

Нерухомість в Польщі. Ціни.

Вартість оренди квартир в Польщі зростає

Скільки коштує місяць проживання в Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах