Вартість оренди квартир в Польщі зростає

10 Травня 2017
оренда квартири в польщы цына 2017, польські оголошення нерухомість

За останні чотири роки ціни на оренду квартир в Польщі виросли на майже 7%. Підвищення ставок особливо стосується нових помешкань, власники яких здають їх в оренду вперше. Охочих орендувати квартиру в Польщі, водночас, не бракує - навіть на доволі дорогі пропозиції зголошуються молоді поляки, а також українці, кількість яких в Польщі продовжує рости, пише tvn24bis.pl.

Вартість оренди нерухомості (квартири) в Польщі станом на 2017 рік

Станом на 2017 рік оренда двокімнатної квартири поверхнею від 31 до 50 м2 у Варшаві коштує майже 2,2 тисячі злотих. В Кракові, Познані, Вроцлаві та Тримісті такий самий метраж коштує значно дешевше - від 1,3 до 1,5 тис злотих. Оренда квартири в Лодзі є ще вигіднішою - можна легко вкластись в бюджет від 1,1 до 1,2 тис злотих. Такі дані наводять аналітики Open Finance i Home Broker.

квартири в польщі оренда, дешеве житло в польщіtvn24bis.pl

Наскільки ж фактично зросли ціни на оренду нерухомості в Польщі за останні роки? Якщо робити висновки на основі оголошень про здачу квартир в оренду, опублікованих на популярних польських порталах, то впродовж року ціни підвищились навіть на кільканадцять відсотків. Однак експерти вважають, що такі дані є трохи завищеними і існують лише на папері. Встановити фактичний рівень росту цін на оренду нерухомості в Польщі можна за допомогою спеціального індексу (Indeks Cen Powtórzonego Wynajmu). Індекс вказує на те, що в січні 2017 року вартість оренди була вищою всього на 6,8% ніж чотири роки тому. 

нерухомість в польщі оголошення, ціни на квартири в польщі 2017tvn24bis.pl

Цікаво, що пік цього зростання припадає на останні 12 місяців, впродовж яких ціни підвищились на 4,4 відсотка. Та чи відчувають самі орендарі значне підвищення цін, адже разом з вартістю оренди в Польщі зростають і зарплати, і пенсії, і загальний рівень життя населення? Про те, що всіх учасники ринку нерухомості в Польщі задовільняє теперішня ситуація свідчить те, що в країні активно розвивається і попит, і пропозиція оренди житла. 

Купівля нерухомості (квартири) в Польщі як хороша інвестиція

На думку експертів сфери нерухомості, навіть кожне третє помешкання в Польщі купують з метою отримання заробітку шляхом здачі його в оренду.  Це також стосується нових квартир, які продають девелоперські компанії. Інвестори охоче купують нові помешкання в сучасних будинках, адже здача в оренду згодом приносить їм 4-5% чистого прибутку на рік. А це, в свою чергу, в 3-4 рази більше, ніж те, що можна отримати завдяки банківським вкладам. Окрім цього, з часом вартість оренди квартири в Польщі тільки зростатиме, а отже приноситиме інвесторам ще більші прибутки.

Оскільки квартири в новобудовах в Польщі є повністю обладнаними і мають свіжий ремонт, не дивно, що їх власники встановлюють високу ціну за оренду. Проблема полягає лише в тому, що орендарям все частіше пропонують дорогі квартири, а тому середня вартість оренди, яка для багатьох є барометром стану ринку нерухомості в Польщі, штучно зростає.

Однак, за прогнозами аналітиків, попит на оренду квартир в Польщі наразі не зменшуватиметься. Однією з причин є те, що купити власну квартиру в Польщі навіть в кредит не так просто - під час оформлення іпотечного кредиту потенційний покупець повинен зробити перший внесок, який часто складає навіть 20% від загальної вартості житла. Для молодих сімей ця сума є доволі великою, а тому вихід лише один - взяти житло в Польщі в оренду

Як іноземцям (українцям) інвестувати в польську нерухомість

Останніми роками все більше іноземців бажають скористатись можливістю інвестування в польську нерухомість і таким чином отримати хороші прибутки. Однак, без знання та врахування багатьох нюансів ця процедура видається складною і заплутаною. Саме тому, спільно з нашими польськими партнерами ми надаємо широкий спектр послуг, пов'язаний з купівлею нерухомості в Польщі. Зокрема, наші клієнти отримують:

  • кваліфіковану допомогу під час пошуку та вибору нерухомості в Польщі;
  • кваліфіковану допомогу та контролювання процесу виконання ремонтних робіт у придбаній в Польщі нерухомості;
  • адміністративне керування вашою нерухомістю, в тому числі пошук орендарів, юридичний супровід договорів та гарантія прибутку від інвестиції.

Якщо вас зацікавила можливість інвестування в польську нерухомість, пишіть нам на електронну адресу vsetutpl.info@gmail.com. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах