Прикордонну дорогу між Червоноградом та Равою-Руською таки відремонтують

10 Березня 2023
ремонт прикордонних доріг до кордону з польщею 2023

Після тривалої перерви на Львівщині відновили ремонтно-будівельні роботи на прикордонній автодорозі Т-14-04, яка веде від Червонограда до Рави-Руської. Про це повідомили у департаменті дорожнього господарства Львівської ОВА, передає видання tvoemisto.tv.

Як відомо, капітальний ремонт цієї прикордонної дороги передбачає реконструкцію та розширення проїзної частини, ремонт штучних споруд, облаштування узбіч, забезпечення водовідведення, влаштування дощової каналізації в межах населених пунктів, тротуарів, зупинок громадського транспорту та освітлення, організацію дорожнього руху.

Повідомляється, що зараз поблизу Белза в напрямку Рави-Руської дорожники зрізають старий асфальт, а також вже почали відновлення основи дорожнього покриття. Крім цього, в межах населених пунктів Белз, Корчів та Річки на 5 штучних спорудах влаштовують дощову каналізацію. Також в межах ремонтних робіт на дорозі вирубують дерева та видаляють порослі. До робіт на об’єкті залучено одразу кілька бригад, а дорожню техніку використовують на ділянці Белз – Рава-Руська.

«Вже цьогоріч зрізали пошкоджене дорожнє покриття довжиною 5 км та розпочали роботи з влаштування основи із щебенево-піщаної суміші. Крім цього, на мостах провели роботи із демонтажу пошкоджених елементів та влаштували тимчасові об’їзні дороги», – повідомили в Службі автомобільних доріг.

ремонт доріг до пунктів пропуску на кордоні з польщею

Facebook Служби автомобільних доріг Львівщини

В Службі також зазначають, що наразі забезпечили проїзд автомобільного транспорту у нижньому шарі асфальтобетонного дорожнього покриття протяжністю понад 14 км від Острова у сторону Белза.

Варто зазначити, що ремонт прикордонної дороги Т-14-04 від Червонограда до кордону з Польщею у Раві-Руській відбувається у межах інвестиційного проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні». Підрядником на цій ділянці є польська компанія Drog-Bud. За оцінкою Служби автомобільних доріг Львівської області, вартість робіт становитиме 31 млн євро.

Нагадаємо, ремонтні роботи на цій дорозі були призупинені восени 2021 року. Причиною підрядна організація Drog-Bud назвала те, що виділених в межах польського кредиту коштів виявилось замало. Фактична вартість ремонтних робіт виявилась на 9 млн євро вищою, ніж вказана в основному договорі. Як писало тоді tvoemisto.tv, різниця виникла тому, що тендер на реконструкцію дороги проводили ще 5 років тому.

Додамо, підрядна організація Drog-Bud ремонтувала в Україні й інші прикордонні дороги, зокрема Смільниця – Хирів, Нижанковичі – Самбір та Яворів – Грушів.

⇒ Читайте також:

Проїзд платними польськими автострадами A2 та A4 подорожчає

Укрзалізниця хоче збудувати одразу кілька євроколій поблизу кордону з Польщею

Україна відновила колію в Нижанковичах: зможе запускати поїзди до Перемишля

Головне фото: Facebook Служби автомобільних доріг Львівщини

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах