Ремонт дороги до нового КПП Нижанковичі – Мальховіце добігає кінця

13 Квітня 2023
ремонт прикордонних доріг до польщі 2023

На Львівщині триває завершальний етап ремонтних робіт на автодорозі, яка веде до нового пункту пропуску на кордоні з Польщею Нижанковичі – Мальховіце. Цей КПП розпочав свою роботу в тестовому режимі ще у лютому цього року. Поки що він обслуговує лише порожні вантажівки з допустимою максимальною вагою понад 7,5 тонн. 

Як повідомляє видання tvoemisto.tv, посилаючи на Службу автомобільних доріг у Львівській області, на автошляху Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий розпочали облаштування верхнього шару асфальтобетонного дорожнього покриття. Як відомо, зараз дорожня техніка працює на відрізку дороги Нижанковичі – Добромиль. 

«Торік на автошляху Нижанковичі – Самбір ми провели основний комплекс ремонтних робіт. Зокрема, розширили проїзну частину, забезпечили належний проїзд автомобільного транспорту у нижньому шарі асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи та відремонтували значну кількість мостів. Також завдяки активній роботі в минулому році маємо майже 33 км дороги у верхньому шарі асфальтобетону», – зазначив керівник Служби автодоріг Львівщини Олег Береза.

ремонт прикордонних доріг на львівщині 2023Служба автомобільних доріг у Львівській області

За його словами, на КПП Нижанковичі – Мальховіце також відновили активні ремонтно-будівельні роботи, до яких залучили кілька бригад підрядної організації.

Нагадаємо, реконструкцію дороги Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий протяжністю 40 км відновили у травні 2021 року. На облаштування цього автошляху польський уряд виділив 19,5 млн євро кредиту. 

Варто зазначити, що у березні після тривалої перерви на Львівщині відновили ремонтно-будівельні роботи на прикордонній автодорозі Т-14-04, яка веде від Червонограда до Рави-Руської.

⇒ Читайте також:

Україна відновила колію в Нижанковичах: зможе запускати поїзди до Перемишля

Українські та польські залізничники тестують потяг Рава-Руська – Варшава

Єдині пункти пропуску через кордон Україна — Польща та будівництво нового КПП Адамчуки — Збереже

Головне фото: Служба автомобільних доріг у Львівській області

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах