Сертифікати вакцинації в Польщі запрацюють з середини травня, - Мінрозвитку

23 Квітня 2021
вакцинація від ковіду в польщі 2021

Спеціальний сертифікат, що засвідчує одержання вакцини проти Covid-19, запровадять в Польщі вже в середині травня 2021 року. Як повідомив міністр розвитку Ярослав Говін, документ має пришвидшити процес “розмороження” польської економіки після тривалих карантинних обмежень, пише biznes.wprost.pl

“Я вважаю, якщо хтось отримав щеплення, є повністю безпечним - не може ані сам заразитись, ані заразити інших - має отримати можливість вільно користуватись туристичними та гастрономічними послугами”, - зазначив польський міністр під час прес-конференції. 

За словами Говіна, масове розповсюдження сертифікату серед усіх, хто отримав дві дози вакцини проти Covid-19, стане можливим в Польщі приблизно з середини травня. Водночас, урядовець зізнався, що процедура вимагає ретельної підготовки інформаційної системи. Йдеться, зокрема, про відповідне забезпечення критичних даних. 

цифрові сертифікати вакцинації в європі

Як відомо, запровадження так званих “паспортів вакцинації” або “європейських сертифікатів здоров'я” є постулатом Європейського Союзу. Сертифікат планують видавати у форматі QR-коду із зашифрованою відповідною інформацією, а також у паперовому варіанті. 

Європейські політики сподіваються, що такий документ допоможе країнам швидше запустити свою економіку та повернутись до звичного ритму життя. За планом, після пред'явлення сертифіката його власник зможе вільно подорожувати авіатранспортом або заходити в ресторани та кафе. 

Паспорт вакцинації є одним із запропонованих рішень, яке мало б допомогти тим галузям, що найбільше постраждали через суворий локдаун в країнах ЄС.

⇒ Читайте також:

У Польщі запускають програму вакцинації на робочих місцях

Послаблення карантину в Польщі: що зміниться з 26 квітня

Польський прем’єр пророкує кінець локдауну на межі травня-червня 2021 року

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах