Штрафи за порушення ПДР в Польщі можна буде оплачувати банківською карткою

15 Травня 2017
штрафи за порушення ПДР в польщі

В Польщі планують змінити процедуру стягнення штрафів за порушення ПДР. Згідно з ініціативою польського уряду, поліціянтам видаватимуть спеціальні банківські термінали, аби порушник міг оплатити штраф банківською карткою безпосередньо під час затримання, пише tvn24bis.pl.

Нововведення, перш за все, стосується процедури стягнення штрафів з іноземців у Польщі. Зараз на практиці це виглядає так: іноземець порушує правила дорожнього руху в Польщі, поліція зупиняє його і виписує штраф, який він мусить оплатити готівкою. Однак громадянин чужої держави, який перебуває в Польщі тимчасово, може не мати місцевої валюти. В такому випадку поліціянти зобов'язані довезти порушника до найближчого банку або банкомату, де він зможе зняти зі свого банківського рахунку злоті і оплатити штраф.

Як зазначають самі поліцейські, така процедура є занадто довгою та складною. Більшість іноземних порушників, яких затримує польська поліція, готові оплатити штраф за допомогою банківської картки одразу ж на місці. Саме тому польський уряд ініціював законодавчі зміни, відповідно до яких поліціянтам видадуть банківські термінали. Один такий платіжний термінал коштує близько 800 злотих. Спочатку їх буде лише 2 тисячі по всій Польщі, однак навіть цієї кількості повиннно вистачити на польський дорожний патруль.  Якщо ж нововведення покаже позитивні результати, то кількість терміналів поступово збільшуватимуть.

За останніми даними, у 2015 році польська поліція виписала 5,5 млн штрафів порушникам правил дорожнього руху.

Читайте також:

В Польщі вкотре збільшують покарання за порушення ПДР

Іноземців в Польщі штрафуватимуть на основі знімків з фоторадарів

Поліція Польщі проти використання застарілих фоторадарів Іскра-1

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах