Іноземців в Польщі штрафуватимуть на основі знімків з фоторадарів

10 Квітня 2017
штрафи за порушення пдр в польщі, фоторадари в польщі

Поляки знайшли спосіб боротьби з водіями-порушниками з України, Росії та Білорусі, які перевищують швидкість, ігноруючи фоторадари. Карати іноземних порушників без зміни законів, які це унеможливлювали, почали недавно і нововведення вже показало неабиякі результати, пише tvn24.pl

Знаючи про те, що Інспекція дорожнього транспорту Польщі не може вислати штраф з фоторадару водіям з-поза Європейського Союзу, безліч наших співвітчизників свідомо порушує ПДР, створюючи аварійні ситуації. Однак польські інспектори знайшли вихід з цієї ситуації – відтепер штраф буде виписуватись безпосередньо під час затримання водія-порушника. Процедура виглядатиме так: коли водій перевищує швидкість, фоторадар фіксує порушення. Згодом цю людину може зупинити автодорожній інспектор для звичайної перевірки документів, і якщо у системі міститиметься інформація з фоторадару про те, що водій колись порушив ПДР, службовець має право виписати йому штраф одразу ж на місці.

Нововведення запровадили близько місяця тому і за цей час інспектори виписали водіям зі Східної Європи, зокрема з України, Росії та Білорусі, близько 260 штрафів на суму 37 тисяч злотих. Схоже, ініціатива є справді виправданою і змусить водіїв-порушників забути про безкарність на території ЄС.

Про правила дорожнього руху в Польщі та розміри штрафів за їх порушення детальніше у нашій публікації.

Читайте також:

В Польщі вкотре збільшують покарання за порушення ПДР

Поліція Польщі проти використання застарілих фоторадарів Іскра-1

В Польщі поліція отримуватиме відсотки від штрафів за порушення ПДР

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах