Супермаркети Бедронка пропонують покупцям дешевший відповідник польського білого цукру

07 Листопада 2022
закупи в польщі в супермаркетах бедронка

Сьогодні за кілограм звичайного білого цукру від польського виробника у деяких супермаркетах мережі Бедронка доведеться заплатити майже 7 злотих. Та віднедавна на полицях магазину з’явилась більш дешева альтернатива - білий тростинний цукор просто з Португалії. Про це інформує видання businessinsider.com.pl.

Ще рік тому ціна звичайного білого цукру в більшості польських магазинів не перевищувала 3 злотих за кілограм. За останні 12 місяців вартість цього продукту зросла майже вдвічі. Розрадою для споживачів можуть стати прогнози аналітиків про відносно стабільну ціну на білий цукор, яка встановиться вже найближчим часом. Однак це не змінює того факту, що він все ще доволі дорогий. Сьогодні, за даними сервісу ceneo.pl, у мережі Biedronka традиційний польський цукор – білий кристалічний – коштує від 6,29 до 6,99 злотих.

ціни на продукти в польських супермаркетах 2022

wiadomoscihandlowe.pl

Рафінований тростинний цукор португальської компанії Sidul, що належить американському концерну ASR Group, нещодавно потрапив до окремих супермаркетів Biedronka. Оператор цієї мережі входить до португальської групи Jeronimo Martins, тому поява продукту з Португалії не є несподіванкою. Цього разу споживачів позитивно відреагували на нову пропозицію.

За даними сервісу wiadomoscihandlowe.pl, цукор із Португалії коштує в супермаркетах Бедронка 5,99 злотих, тож він дешевший за цукор марки Polski Cukier приблизно на 50 грош. Хоча поляки однозначно віддають перевагу традиційним товарам, португальський тростинний цукор швидко зникає з полиць Biedronka. 

“Ми робимо все, аби наші клієнти могли постійно отримувати необхідні їм базові продукти. Тростинний цукор з Португалії потрапив до магазинів мережі під час цьогорічних тимчасових труднощів з доступністю білого цукру”, - пояснив представник Бедронки Адріан Петрук. 

Нагадаємо, влітку  у польських супермаркетах раптово виник дефіцит цукру. Щоб впоратися з панікою на ринку, мережі тимчасово встановлювали обмеження.

Варто додати, що цукор входить до переліку товарів, вартість яких зростає в Польщі особливо стрімко. 

⇒ Читайте також:

Через ріст цін поляки економлять на побутовій техніці та їжі, але купують одяг

У Польщі знову стрімко подорожчала оренда нерухомості

Українці задоволені життям в Польщі. Скільки біженців вже знайшло постійну роботу

Головне фото: rp.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах