Суворий карантин запровадять у ще одному польському воєводстві

05 Березня 2021
карантинні обмеження в польщі 2021

З 27 лютого на території Вармінсько-Мазурського воєводства триває регіональний карантин. Так, мешканці цієї території не можуть відвідувати торгові центри, кінотеатри та театри, фітнес-центри, басейни чи інші заклади. Крім цього, у період суворого карантину, що попередньо мав тривати на північному сході Польщі до 13 березня, усіх школярів перевели на віддалену форму навчання. 

На такі рішучі кроки польський уряд був змушений піти у відповідь на різке зростання нових випадків зараження коронавірусом, зокрема “британським” штамом, на території воєводства. Саме регіон Вармії та Мазур найдужче потерпав від епідемії останніми тижнями. Та сьогодні, 5 березня, під час засідання Урядової групи управління кризою регіональний карантин вирішили запровадити і на території сусіднього Поморського воєводства. Більше деталей - далі у нашому матеріалі.

карантинні обмеження в польщі 2021

У Поморському воєводстві запроваджують суворий карантин

Під час прес-конференції, організованої у п’ятницю, 5 березня, міністр охорони здоров’я Польщі Адам Недзельський оголосив про продовження регіонального карантину у Вармінсько-Мазурському воєводстві до 20 березня. До цього ж дня суворий карантин триватиме і на території Поморського воєводства. Основною причиною такого рішення урядовець назвав постійне збільшення щоденної кількості нових захворювань на COVID-19, передає wprost.pl.

Глава польського МОЗу також уточнив, що в обох воєводствах навчання у початкових класах проводитиметься у змішаному форматі (і стаціонарному, і віддаленому). Всі інші обмеження, зокрема на діяльність кінотеатрів чи басейнів, залишаються без змін. До 28 березня жодних змін не передбачається у всіх інших регіонах Польщі. 

коронавірус в польщі останні новини

Нагадаємо, Рада Міністрів розгляне можливість розмороження економіки після Великодня.

⇒ Читайте також:

Польські студенти нарікають на фінансові труднощі, спричинені пандемією. Опитування

У Польщі скасували карантин для вакцинованих від Covid-19 мандрівників

Польща стала для українців найбільш відвідуваною державою у 2020 році

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах