23 Січня 2020
Серед усіх семи країн, з якими межує Українська держава, найтісніші культурні, економічні та соціальні зв’язки у неї налагоджені з Польщею. Впродовж багатьох років саме Польща впевнено і відкрито відстоює інтереси України в Європейському Союзі. Як би не змінювалось керівництво Польської держави, всі її очільники завжди виступали за зміцнення добросусідських відносин з Україною.
Зараз обидві країни стоять перед багатьма серйозними політичними, економічними та соціальними викликами. І в обох держав є важливий і цінний досвід, яким варто поділитись. Саме з цією метою вже втринадцяте у польському місті Жешув, що в Підкарпатському воєводстві поблизу кордону з Україною, відбудеться економічний форум “Європа-Україна”. Цьогоріч він проходитиме 4-5 лютого у виставковому конгрес-центрі G2A Arena в Ясьонці поблизу Жешува. Подія, яку щороку організовує Інститут Східноєвропейських Досліджень в Польщі у партнерстві з Адміністрацією Підкарпатського Воєводства, у 2020 році пройде під гаслом "Нові можливості, старі загрози".
XIII міжнародний форум “Європа-Україна”. Програма
Міжнародний економічний форум “Європа-Україна” організовується з 2007 року і є одним з ключових міжнародних заходів, присвячених Україні. Подія стане чудовою можливістю для обміну думками між прихильниками різних поглядів, а також для налагодження важливих бізнес-контактів.
Головна тема цьогорічного Форуму - продовження реформ та модернізації України в умовах зміни влади в Києві після президентських та парламентських виборів.
“Українське суспільство має великі сподівання на нове керівництво країни. У зв’язку з цим, актуальним залишається питання якою буде політика влади, обраної в результаті виборів, і чи використовуватиме Україна ті можливості, які надає співпраця з країнами Європейського Союзу та НАТО”, - йдеться у прес-релізі Форуму.
У програмі конференції:
- 2 дні дискусій та зустрічей
- Презентація Головного Рапорту
- Пленарні сесії: ключові учасники будуть розмовляти про економічну та політичну співпрацю України та європейських країн
- Понад 30 панельних дискусій присвячених економічним, політичним та
- соціальним питанням
- Східний Ярмарок – можливість презентації фірм та встановлення безпосередніх бізнес-контактів
- Форум Молодих Лідерів
- 10 презентацій українських регіонів, окремих галузей економіки та ін.
- 2 банкети: можливість безпосереднього нетворкінгу з учасниками Форуму
Дебати в межах Форуму “Європа-Україна 2020” розгортатимуться навколо ключових питаннях модернізації та розвитку економічного потенціалу України, можливостей регіонів та співпраці з партнерами з Польщі, а також інших європейських країн. Учасники розглянуть умови побудови сучасного територіального самоврядування та громадянського суспільства в країні тощо.
Очікується, що захід відвідає понад 800 учасників з України, Польщі та інших країн Східного партнерства, ЄС та США, в тому числі членів уряду, політиків, бізнесменів, регіональних чиновників, журналістів, представників міжнародних організацій та аналітичних центрів.
Зареєструватись для участі в Форумі можна на сторінці http://www.forum-ekonomiczne.pl/
⇒ Закордонні інвестори творять тисячі робочих місць в Польщі
Східний ярмарок в межах XIII міжнародного форуму “Європа-Україна”
Організатори також запрошують українські підприємства взяти участь у Східному Ярмарку в межах Форуму. Це масштабна виставка, де кожна галузь бізнесу може представити свої товари та послуги, а отже знайти потенційних клієнтів та інвесторів.
У попередніх роках найпопулярнішими галузями були новітні технології, фінанси, страхування, будівельна сфера, моторизація та авіація, а також легка промисловість, HR, туризм та спорт. У 2019 році ці галузі представило 130 підприємств з Польщі, України, Румунії, Словаччини та Австрії.
Українські компанії можуть взяти участь у Ярмарку безкоштовно. Організатори нададуть виставкову площу в місці проведення Форуму, де можна розмістити стенд своєї фірми. Разом з тим, проживання, перельоти та трансфер учасники
забезпечують самостійно.
Зареєструватись для участі у Виставці можна на сторінці http://www.forum-ekonomiczne.pl/
⇒ Читайте також:
Єдина мінімальна зарплата в межах Євросоюзу: що каже Польща
Все про податок PIT в Польщі: різновиди, спосіб розрахунку та заповнення декларації, види пільг
Бізнес в Польщі – нові можливості для українських інвесторів
Коментарі