Українських підприємців запрошують на XIII міжнародний форум “Європа-Україна” в Жешуві

23 Січня 2020
XIII міжнародний форум “Європа-Україна” в Жешуві

Серед усіх семи країн, з якими межує Українська держава, найтісніші культурні, економічні та соціальні зв’язки у неї налагоджені з Польщею. Впродовж багатьох років саме Польща впевнено і відкрито відстоює інтереси України в Європейському Союзі. Як би не змінювалось керівництво Польської держави, всі її очільники завжди виступали за зміцнення добросусідських відносин з Україною. 

Зараз обидві країни стоять перед багатьма серйозними політичними, економічними та соціальними викликами. І в обох держав є важливий і цінний досвід, яким варто поділитись. Саме з цією метою вже втринадцяте у польському місті Жешув, що в Підкарпатському воєводстві поблизу кордону з Україною, відбудеться економічний форум “Європа-Україна”. Цьогоріч він проходитиме 4-5 лютого у виставковому конгрес-центрі G2A Arena в Ясьонці поблизу Жешува. Подія, яку щороку організовує Інститут Східноєвропейських Досліджень в Польщі у партнерстві з Адміністрацією Підкарпатського Воєводства, у 2020 році пройде під гаслом "Нові можливості, старі загрози". 

виставковий конгрес-центр G2A Arena в Ясьонці

XIII міжнародний форум “Європа-Україна”. Програма

Міжнародний економічний форум “Європа-Україна” організовується з 2007 року і є одним з ключових міжнародних заходів, присвячених Україні. Подія стане чудовою можливістю для обміну думками між прихильниками різних поглядів, а також для налагодження важливих бізнес-контактів.

Головна тема цьогорічного Форуму - продовження реформ та модернізації України в умовах зміни влади в Києві після президентських та парламентських виборів. 

“Українське суспільство має великі сподівання на нове керівництво країни. У зв’язку з цим, актуальним залишається питання якою буде політика влади, обраної в результаті виборів, і чи використовуватиме Україна ті можливості, які надає співпраця з країнами Європейського Союзу та НАТО”, - йдеться у прес-релізі Форуму. 

У програмі конференції:

  • 2 дні дискусій та зустрічей
  • Презентація Головного Рапорту
  • Пленарні сесії: ключові учасники будуть розмовляти про економічну та політичну співпрацю України та європейських країн
  • Понад 30 панельних дискусій присвячених економічним, політичним та
  • соціальним питанням
  • Східний Ярмарок – можливість презентації фірм та встановлення безпосередніх бізнес-контактів
  • Форум Молодих Лідерів
  • 10 презентацій українських регіонів, окремих галузей економіки та ін.
  • 2 банкети: можливість безпосереднього нетворкінгу з учасниками Форуму

міжнародний форум

Дебати в межах Форуму “Європа-Україна 2020” розгортатимуться навколо ключових питаннях модернізації та розвитку економічного потенціалу України, можливостей регіонів та співпраці з партнерами з Польщі, а також інших європейських країн. Учасники розглянуть умови побудови сучасного територіального самоврядування та громадянського суспільства в країні тощо. 

Очікується, що захід відвідає понад 800 учасників з України, Польщі та інших країн Східного партнерства, ЄС та США, в тому числі членів уряду, політиків, бізнесменів, регіональних чиновників, журналістів, представників міжнародних організацій та аналітичних центрів.

Зареєструватись для участі в Форумі можна на сторінці http://www.forum-ekonomiczne.pl/

⇒ Закордонні інвестори творять тисячі робочих місць в Польщі

Східний ярмарок в межах XIII міжнародного форуму “Європа-Україна”

Організатори також запрошують українські підприємства взяти участь у Східному Ярмарку в межах Форуму. Це масштабна виставка, де кожна галузь бізнесу може представити свої товари та послуги, а отже знайти потенційних клієнтів та інвесторів. 

У попередніх роках найпопулярнішими галузями були новітні технології, фінанси, страхування, будівельна сфера, моторизація та авіація, а також легка промисловість, HR, туризм та спорт. У 2019 році ці галузі представило 130 підприємств з Польщі, України, Румунії, Словаччини та Австрії. 

Східний ярмарок XIII міжнародного форуму “Європа-Україна”

Українські компанії можуть взяти участь у Ярмарку безкоштовно. Організатори нададуть виставкову площу в місці проведення Форуму, де можна розмістити стенд своєї фірми. Разом з тим, проживання, перельоти та трансфер учасники
забезпечують самостійно.

Зареєструватись для участі у Виставці можна на сторінці http://www.forum-ekonomiczne.pl/

⇒ Читайте також:

Єдина мінімальна зарплата в межах Євросоюзу: що каже Польща

Все про податок PIT в Польщі: різновиди, спосіб розрахунку та заповнення декларації, види пільг

Бізнес в Польщі – нові можливості для українських інвесторів

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах