В ЄС планують скасувати оплату за роумінг для українців

12 Червня 2017

Україна впевнено крокує в Європу. Прямим доказом цього є впровадження для наших громадян безвізового режиму з країнами-членами ЄС. Відтепер для подорожей та шопінгу в межах Євросоюзу українцям достатньо мати чинний біометричний закордонний паспорт. Проте на цьому позитивні зміни не закінчуються – ЄС і далі йде на зустріч громадянам України, плануючи скасувати для них оплату за роумінг. Про це заявив Boris Iarochevitch, голова відділу Європейської служби зовнішньої дії, відповідальний за напрямки Східного партнерства,регіонального співробітництва та ОБСЄ, пише wschodnik.pl.

На даний час користуватись українськими SIM-картами в ЄС дуже невигідно. Для порівняння, вже найближчими днями оплату за роумінг на всій території Євросоюзу буде повністю скасовано для його резидентів, тож придбавши картку, наприклад, польського оператора, користуватися послугами мобільного зв’язку в межах ЄС можна буде без жодних оплат за роумінг, лише згідно діючого тарифного плану. В той сам час, якщо в Європі ви скористаєтесь послугами українського оператора, то це відчутно вдарить по кишені, адже ціна за роумінг в ЄС для нерезидентів дуже висока. Саме тому Євросоюз планує змінити свою політику і знизити або і зовсім анулювати для наших громадян оплату за роумінг. Для цього ведуться переговори з місцевими операторами та узгоджується  розмір тарифів, які, як обіцяють, будуть доступними кожному.

Якщо проект ухвалять, за роумінг в ЄС не платитимуть не лише українці. Таку можливість матимуть громадяни шести країн-членів Східного Партнерства, а саме жителі Азербайджану, Грузії, Вірменії, Молдови, України та Білорусії. Щоправда, на реалізацію такого проекту потрібен час, за попередньою інформацією, запрацювати він зможе не раніше 2020 року.

Читайте також:

Обов'язкова реєстрація sim-карток та бонуси мобільних операторів в Польщі

Де працюють і скільки заробляють українці в Польщі

З 1 червня 2017 року почали діяти нові правила роботи в Польщі для тимчасових працівників

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах