В лютому розпочнуть ремонт одразу декількох прикордонних доріг

02 Жовтня 2019
ремонт прикордонних доріг

Стан більшості прикордонних доріг в Україні і, зокрема, на Львівщині досі залишає бажати кращого. Ремонт необхідний одразу на декількох дорогах, що ведуть до міжнародних пунктів пропуску в Польщу. Щодня цими автошляхами їздять сотні водіїв, які мають намір перетнути кордон і часто незадовільним стан доріг затримує всю поїздку.

Однак надія на якісні дороги нарешті з’явилася: як повідомив керівник Служби автомобільних доріг Львівської області Руслан Кандибор місцево виданню Tvoemisto.tv, ремонт прикордонних доріг на Львівщині розпочнуть вже у лютому наступного року.

"До реалізації проєкту з ремонту прикордонних доріг уже приступили. Наразі впродовж жовтня та листопада підрядні організації мають розробити відповідні проєкти, провести експертизу. Не думаю, що ми маємо зараз, у жовтні, на зиму розкопувати дороги, тому що не зможемо покласти асфальт. Ремонт прикордонних доріг розпочнуть у лютому", – зазначає чиновник.

Ремонт яких прикордонних доріг заплановано на 2020 рік?

Отже, вже з лютого наступного року обіцяють розпочати ремонт на наступних ділянках прикордонних доріг Львівщини:

  • КПП "Смільниця" – Старий Самбір (18 км)
  • Грушів – Немирів (9 км)
  • Червоноград – Рава-Руська (53,14 км)
  • Яворів – Грушів (20 км)
  • Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий (46,4 км)

Керівник Служби автомобільних доріг Львівської області Руслан Кандибор також зазначив, що першими ремонтуватимуть відтинки Яворів – Грушів та Грушів – Немирів.

Ремонт прикордонних доріг

   ⇒ Читайте також: На Львівщині пропонують змінити умови перетину кордону на авто

Хто ремонтуватиме прикордонні дороги Львівщини?

Відомо, що ремонт виконуватимуть за кредит у 60 млн євро від уряду Польщі. Позику від Республіки Польща надали під пільгове кредитування впродовж перших п’яти років. При цьому 60% товарів і послуг від цієї суми мають надати підприємці з польської сторони. Віддавати кредит буде український уряд.

Переможцями тендерів стали дві компанії – польські, що є вимогою польської сторони, яка надавала кредит. Дорогу Грушів-Немирів за 3,5 млн євро ремонтуватиме UNIBEP S.A. 

Усі інші – КПП "Смільниця" – Старий Самбір (2 млн євро), Яворів – Грушів (6,8 млн євро), Червоноград – Рава-Руська (21,5 млн євро) та Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий (19,5 млн євро) – компанія DROG-BUD. Вже упродовж жовтня-листопада цього року підрядні організації мають розробити відповідні проєкти та провести експертизу, а тоді приступити до виконання ремонтних робіт.

Нагадаємо, українська і польська сторони розглянули можливість облаштування нового пункту пропуску між Україною та Польщею "Боберка – Смольник". Вартість капітального ремонту дороги до цього пункту пропуску становитиме 671 млн грн.

   ⇒ Читайте також:

На Львівщині пропонують відкрити ще один пункт пропуску на кордоні з Польщею

На Львівщині хочуть запровадити електронну реєстрацію для перетину кордону

На Закарпатті відкриють нові пункти пропуску, зокрема на кордоні з Польщею

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах