В Польщі наближається неторговий вікенд. Бедронка продовжує робочі години супермаркетів

13 Серпня 2020
неторгові дні в польщі 2020

У найближчий вікенд більшість магазинів, торгових центрів та кафе в Польщі будуть закритими - недільна заборона торгівлі збігається із національним Днем польського війська, яке цьогоріч припало на суботу, 15 серпня. Аби обслужити максимальну кількість клієнтів напередодні святкових вихідних, популярна в Польщі мережа дисконт-супермаркетів Бедронка вирішила впродовж двох наступних діб не закривати близько сотні своїх магазинів, а у ще 2 тисячах супермаркетів продовжити робочі години. 

⇒ Офіційні вихідні, довгі вікенди та дні заборони торгівлі в Польщі у 2020 році

закупи в польських супермаркетах бедронка 2020

Закупи в польських супермаркетах Бедронка в неторгові дні-2020

Так, близько сотні супермаркетів Biedronka по всій Польщі відсьогодні, 13 серпня і до 23:00 14 серпня працюватимуть безперервно. Додатково, ще 2 тисячі магазинів мережі будуть відкриті до 11 години вечора і сьогодні, і завтра. 

Окрім цього, до активних закупів впродовж цих двох днів Бедронка заохочує за допомогою вигідних акцій та знижок на базові товари, зокрема м’ясо, молочні продукти та напої (зниження цін обіцяють до 50%). Про це йдеться у повідомленні на офіційному веб-сайті компанії.

Як зазначають у прес-центрі Бедронки, закупи можна буде також зробити онлайн за допомогою мобільного додатка Glovo. Однак, така можливість випаде лише у неділю, 16 серпня. А от в суботу, зважаючи на національне свято, Бедронка не працюватиме навіть на доставку. 

Нагадаємо, мережа дисконтів у співпраці із онлайн-сервісом Glovo пропонують клієнтам з Польщі безкоштовну доставку продуктів додому при замовленні на суму від 199 злотих. Можна зробити замовлення і на меншу суму, однак тоді за послуги доставки доведеться заплатити. Як наголошують в Бедронці, середній час очікування на доставку становить 45 хвилин. Послуга доступна для клієнтів мережі із 21 польського міста: Варшава, Лодзь, Краків, Вроцлав, Гдиня, Гданськ, Сопот, Познань, Катовіце, Щецин, Ольштин, Бидгощ, Торунь, Плоцк, Люблін, Білосток, Зелена Гура, Глівіце, Хожув, Сосновець і Жешув. 

Також варто наголосити на тому, що в Польщі на законодавчому рівні дозволено не обслуговувати клієнтів без одягнутих захисних масок. Про необхідність загострення карантинних обмежень почали говорити останніми тижнями, відколи епідемічна ситуація в країні стала різко погіршуватись.

покупки в польщі під час карантину

Які магазини працюють у неторгові дні в Польщі

Вже кілька років у Польщі на законодавчому рівні діє заборона на торгівлю у неділю, а також у всі офіційні державні вихідні. Однак, згідно зі законодавством, у так звані “неторгові” дні відкритими залишаються магазинчики на території вокзалів та аеропортів, а також пекарні, аптеки, заправні станції, поштові відділення, квіткові магазини, газетні кіоски тощо. 

Крім цього, відкритими можуть бути магазини, де за прилавком працюватиме власник, а не найманий працівник, а також супермаркети мережі Biedronka, розташовані на території вокзалів. За порушення заборони недільної торгівлі в Польщі передбачено штраф від 1 тисячі до 100 тисяч злотих, а у випадку постійних зловживань - обмеження волі.

⇒ Читайте також:

Невдовзі у Польщі відкриється перший магазин марки Primark

Польський бізнес вимагає скасування заборони недільної торгівлі під час епідемії

Українці стали значно менше витрачати в Польщі через коронакризу

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах