FlixBus Польща відновлює автобусні рейси, зокрема до Медики

26 Травня 2020
дешеві автобусні квитки до польщі

З 28 травня міжнародний перевізник FlixBus Польща частково відновлює свою роботу після карантину. Для початку компанія планує запустити сполучення між 33 містами (14 з яких у Польщі) на 6 регулярних маршрутах (5 міжнародних та 1 внутрішній). Про це нещодавно повідомив генеральний директор FlixBus в Польщі і Україні Міхал Леман.

“Майже від Великодня практично вся наша мережа сполучень була погашена, за винятком лінії Щецин-Берлін. Сьогодні хочемо повідомити, що цей перехідний стан добігає кінця і ми поволі повертаємось до ситуації, яка була в лютому, а також плануємо подальший розвиток”, - сказав Міхал Леман під час відеоконференції. 

За його словами, початкова пропозиція FlixBus Польща поширюватиметься на 33 міста - 14 у Польщі, 18 в Німеччині та 1 в Нідерландах. Всі ці міста об’єднані шістьома регулярними автобусними сполученнями. У Польщі до цієї мережі входить Варшава, Вроцлав, Краків, Катовіце, Закопане, Познань, Кельце, Жешув, Щецин та прикордонна Медика - на потреби доїзду працівників та студентів з України. Нагадаємо, нещодавно після карантинної перерви відновив свою роботу пішохідний пункт перетину кордону Шегині-Медика.

автобуси україна-польща дешеві квитки

На офіційному веб-сайті flixbus.pl вже з’явилась можливість придбати квитки на ці напрямки. Перші автобуси відправляться у рейси вже у четвер, 28 травня. Цього дня відновить свою роботу також німецька мережа FlixBus, що дасть можливість пасажирам з Польщі добратись до ще кількох десятків локацій по всій Європі. 

Коли Україна і Польща відновлять регулярне пасажирське сполучення

З середини березня уряди Польщі та України прийняли рішення про тимчасове призупинення міжнародного автобусного, залізничного та авіасполучення. Таким чином, між цими країнами поки що не відбувається жодних регулярних пасажирських перевезень. 

Точних дат відновлення роботи регулярного міжнародного пасажирського транспорту поки що не подала жодна зі сторін. Проте, існує ймовірність, що з 15 червня Польща відкриє свої кордони для іноземців - все залежатиме від епідемічної ситуації у самій країні, а також у тій країні, кордони з якою плануватимуть відкрити. 

Польща систематично послаблює обмеження на перетин своїх кордонів для громадян Європейського Союзу, однак менш охоче іде на поступки у питанні відновлення повноцінної роботи КПП на своїх зовнішніх кордонах, зокрема і з Україною. Так, зараз лише певні категорії наших співгромадян мають право потрапити на територію Польщі - це ті, хто є подружжям або дітьми громадян Польщі; власники Карти поляка; дипломати та члени їх родин; іноземці, які мають право на постійне або тимчасове проживання на території Польщі та іноземці, які мають право працювати на території Польщі.

Після прибуття більшість з них зобов’язана пройти обов’язковий двотижневий карантин. Лише недавно цю вимогу дещо спростили для сезонних працівників з України - їм дозволили проходити карантин безпосередньо під час роботи на полі. За інформацією українських ЗМІ, від цього обов’язку також звільнили іноземних студентів, які навчаються у польських вузах, адже наближається пора здачі іспитів. 

⇒ Читайте також:

Туристичний сезон-2020 у Польщі та Європі: коли розпочнеться і з якими обмеженнями

Як Україна планує відновлювати міжнародне залізничне та авіасполучення

Wizz Air відкриває базу у Львові або коли в небо над Європою знову запустять літаки

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах