Віднині ППВА прийматимуть лише заповнені онлайн візові анкети

08 Лютого 2021
подати документи на візу в польщу 2021

Пункти прийому візових анкет змінюють правила подачі документів на візу в Польщу. Вже з 8 лютого 2021 року на розгляд прийматимуть лише ті візові формуляри, що були заповнені онлайн. Документи, які клієнт заповнив від руки, розглядати не будуть. Про це йдеться у повідомленні на офіційному веб-сайті VFS.Global

Для зручності клієнтів ППВА запустили онлайн-сервіс, де до відповідної анкети можна внести всі необхідні дані. Зверніть увагу, що у візовому формулярі мають бути заповнені абсолютно всі пункти без винятку. Перед подачею документів заповнену анкету слід роздрукувати і підписати.

Клієнтам ППВА, які подають свою заявку на національну польську візу, також рекомендують перевіряти пакет документів перед тим, як відправляти його Новою поштою. Особливу увагу радять звернути на те, що копії мають бути формату А4 та гарної якості. Якщо певних документів не вистачатиме, або ж вони будуть неправильно заповнені, відповідну заявку не зможуть опрацювати.

як подати документи на візу через ппва

Нагадаємо, для подачі документів на польську візу за посередництвом Пунктів прийому візових анкет слід зібрати повний пакет документів, оплатити сервісний збір, а також зареєструватись на прийом. 

Додамо, громадяни України, які хочуть отримати національну польську візу, можуть відправляти відповідний пакет документів за допомогою Нової пошти. Всі інші заявники можуть подавати документи до Пункту прийому візових анкет.

Крім цього, кожен клієнт має право звернутись з візовими питаннями безпосередньо до Генеральних Консульств Республіки Польщі в містах України. Для цього потрібно зареєструватись в системі e-konsulat. Реєстрація можлива виключно для заявників з документами, що свідчать про виконання сільськогосподарських робіт або міжнародних перевезень у Польщі, а також для тих, хто хоче отримати національну візу на основі Карти поляка.

З усіма актуальними правилами подачі документів на візу до Польщі можна ознайомитись ТУТ.

 

⇒ Читайте також:

Яку страхову компанію обрати для подачі документів на польську візу

В Польщі змінилось законодавство щодо іноземців: хто зможе легально працювати

В Україні відновлюють роботу ППВА. Як подати документи на візу в Польщу

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах