Відсьогодні офіційно запрацював піший пункт пропуску Шегині-Медика

16 Травня 2020
піший перехід шегині-медика

Опівночі 16 травня офіційно відновив свою роботу пішохідний пункт перетину кордону України з Польщею “Шегині-Медика”. Інформацію підтвердила Прикордонна служба Польщі. 

За даними польських прикордонників, наразі в Медиці працюватиме лише піший перехід - ні автомобілем, ні автобусом перетнути кордон не дозволять. Також польська сторона повідомила, що після відкриття пішого пункту пропуску Шегині-Медика більше не буде можливості пішки або спеціальними організованими автобусами перетнути кордон Україна-Польща через КПП Краковець-Корчова.

При перетині кордону необхідно дотримуватися правил карантину - одягнути маску і зберігати дистанцію не менше ніж 1,5 метра між пішоходами.

Смотрите xn--hydralnk-71a.com ссылка на гидру без тор соединения.

перетин кордону до польщі під час карантину

Українським громадянам також слід пам’ятати про обмеження, які щонайменше до 12 червня діятимуть при перетині кордону до Польщі. Так, у зв’язку із суворим карантином, в’їжджати на територію Польщі можуть лише певні категорії іноземців. Зокрема, йдеться про тих, хто є подружжям або дітьми громадян Польщі; а також власників Карти поляка; дипломатів та членів їх родин; іноземців, які мають право на постійне або тимчасове проживання на території Польщі та іноземців, які мають право працювати на території Польщі.

Нагадаємо, зараз на кордоні з Польщею пропуск людей здійснюється лише через КПП Ягодин-Дорогуськ, Краковець-Корчова та Рава-Руська-Гребенне. Останній відновив свою роботу лише кілька днів тому

⇒ Читайте також:

Як Україна планує відновлювати міжнародне залізничне та авіасполучення

Biedronka знайшла спосіб обійти заборону недільної торгівлі в Польщі

Якість польських доріг нижча ніж в Індії та Намібії. Дослідження

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах