Вживані авто в Польщі: ціни та популярні моделі

09 Жовтня 2017
авто з польщі

Купівля б\у авто в Польщі стає все більше популярною, особливо серед українців. Купити вживаний автомобіль з Польщі набагато дешевше, аніж в Україні, та й стан авто буде значно кращим, чому сприяє якісне дорожнє покриття та постійні обов’язкові техогляди. До того ж, придбати б/у авто в Польщі дуже легко. Детальніше про це читайте у нашій статті Авто з Польщі.

Внаслідок великого попиту, ринок б\у авто в Польщі з кожним місяцем росте і пропозицій із продажу стає все більше.

Лише за вересень 2017 року тут з'явилося 165 тис пропозицій  продажу вживаних автомобілів.  Це на 14 тисяч автомобілів більше, аніж у серпні.

У Польщі вирішили підсумувати результати продажів вживаних автомобілів за вересень 2017 року. Наприкінці місяця найбільший автоцентр в Центральній Європі із продажу уживаних автомобілів – Aaa Auto – опублікував звіт із продажу б\у авто в Польщі, який опирається на аналіз даних продажів в автосалонах вживаних автомобілів, на веб-сайтах і в дилерів уживаних авто.

Відповідно до щомісячного звіту Aaa Auto, у вересні 2017 року в Польщі з'явилося 165 тис пропозицій  продажу вживаних автомобілів.  Середня вартість б/у машини тут склала майже 24,8 тисяч злотих. А найбільш популярною моделлю авто стала Opel Astra.

вживане авто з Польщі

Ціни на вживані авто в Польщі

Найбільше пропозицій з продажу б/у авто з'явилося в Мазовецькому воєводстві (26 682 пропозицій). Автомобілі, продані в цьому регіоні, також були найдорожчими - середня ціна на них перевищила 31 тис. злотих.

На другому місці за кількістю пропозицій опинилося  Великопольське воєводство, де загалом було виставлено на продаж 21 тисяча автомобілів. Середня ціна на б/у авто тут склала 25,2 тис. злотих.

У Сілезькому воєводстві, за підрахунками, за вересень поступило 19 тис. пропозицій продажу вживаних машин, середня ціна на які склала 24 900 злотих.

У Любліні на продаж було виставлено 4, 3 тис. б\у авто. Середня вартість машини на Люблінському авторинку становила у вересні 21,2 тис. злотих.

В Підляшші за вересень з’явилося 3,8 тис. оголошень продажу б/у авто. Середня ціна тут склала 23,9 тис. злотих.

Найменше пропозицій цього місяця було в Ополе – лише 2,7 тис. із середньою ціною 22 тис. злотих.

Найпопулярніші моделі б/у авто в Польщі

Найпопулярнішою моделлю, запропонованою на продаж у вересні, стала Opel Astra. Ця ж модель автомобіля була на першому місці за популярністю і у серпні. Друге місце посів Volkswagen Passat (аналогічно другу позицію він займав і в серпні), а третє – BMW 3 (таке ж місце в серпні).

Найпопулярніші та найчастіше оголошені на продаж у вересні 2017 моделі авто в Польщі

  1. Opel Astra (1 серпень)
  2. Volkswagen Passat (2 місце в серпні)
  3. BMW 3 (3 місце в серпні)
  4. Audi A4 (4 місце в серпні)
  5. Ford Focus (6 місце в серпні)
  6. Volkswagen Golf (5 місце в серпні)
  7. Ford Mondeo (7 місце у серпні)
  8. Skoda Octavia (9 місце у серпні)
  9. Opel Corsa (8 місце у серпні)
  10. BMW 5 (11 місце у серпні)

Читайте також:

Все більше людей купують авто в Польщі. Рейтинг найпопулярніших авто. Інфографіка

Авто з Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах