Як працюватимуть польські супермаркети на “довгий вікенд” у День Всіх Святих-2021

29 Жовтня 2021
графік роботи супермаркетів бедронка в польщі 2021

Цієї неділі, 31 жовтня, Biedronka закриє свої магазини, які працюють як поштові відділення. Своєю чергою, Lidl залишить супермаркети відкритими, але за роботу у вихідний день запропонує працівникам бонуси. У цей день на покупців також чекатимуть магазини кількох інших популярних мереж, пише businessinsider.com.pl.

Попереду у Польщі так званий довгий вікенд - у понеділок, 1 листопада, офіційний вихідний у зв’язку із вшануванням Дня Всіх Святих. У цей день магазини і торгові центри не прийматимуть відвідувачів. Однак напередодні, 31 жовтня, поляки все ще зможуть закупитись необхідними продуктами, адже працюватимуть деякі супермаркети та крамниці. 

Найближчої неділі мережа дисконт-супермаркетів Biedronka вирішила не відкривати свої магазини, які надають поштові послуги.

“Ми розуміємо, яким важливим для поляків є День Усіх Святих, що припадає на 1 листопада. Це день, який ми проводимо із близькими, відвідуючи місця спочинку родичів і присвячуючи час роздумам. Аби кожен наш працівник міг спокійно підготуватись до цього свята, ми вирішили, що 31 жовтня всі магазини Бедронки будуть закриті”, - повідомив Ярослав Собчик, член правління та директор з персоналу мережі Biedronka. 

графік роботи магазинів в польщі 2021

Joshua Rawson-Harris on Unsplash

Головний конкурент Бедронки на польському ринку дисконт-супермаркетів - мережа Lidl - прийняла інше рішення. Так, магазини з вивіскою Lidl, які надають поштові послуги, цієї неділі залишаться відкритим.

“Це рішення дозволить нам обслуговувати клієнтів без перебою і зберегти безпечні умови праці”, - стверджують представники мережі. 

Поза тим, працівники фірми, чия зміна випадає саме на 31 жовтня, отримають додаткових 100 злотих/брутто на картку Lidl.

Варто додати, що 31 жовтня поляки зможуть закупитись необхідними товарами також й у інших мережах. Вони працюватимуть за таким графіком:

  • Aldi (10:00-17:30);
  • Auchan (8:00-21:00);
  • більшість власних магазинів Carrefour (9:00-14:00);
  • Kaufland (9:00-20:00).

Відкритими можуть бути також невеликі магазини в мікрорайонах, зокрема і Żabka. 

Нагадаємо, в Польщі на законодавчому рівні вирішили посилити заборону на торгівлю у неділю. З лютого 2022 року крамниці, які надають поштові послуги, мають довести, що цей вид діяльності приносить щонайменше 40% від усіх доходів компанії. Тільки тоді їм буде дозволено торгувати у неділю чи під час офіційних вихідних. 

⇒ Читайте також:

Lidl офіційно прокоментував новини про свій вихід на український ринок

Ініціатор заборони на недільну торгівлю в Польщі хоче скоротити графік роботи магазинів

Замовлення з Allegro відтепер можна отримати на касі в Бедронці

Головне фото: Clark Young on Unsplash

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах