Як знайти тимчасову роботу в Польщі з миттєвою оплатою праці: застосунок Tikrow

21 Лютого 2023
тимчасова робота в польщі вакансії для українців

Чи траплялась у вас ситуація, коли терміново знадобилися кілька додаткових сотень злотих? Найкращим вирішенням було б знайти короткотермінову роботу, виконати завдання і залишитись без зобов’язань до роботодавця. Тепер це стало можливим завдяки застосунку Tikrow від польських розробників.

Tikrow - це агентство негайного працевлаштування, своєрідна база працівників «на зараз». Слоган компанії звучить так: "New day. New job" (Новий день. Нова робота). Вона працює за таким принципом: фірма, якій потрібні люди для роботи в певний день, розміщує оголошення, і працівник, який шукає можливість підзаробити, може відгукнутись на пропозицію. Протягом 24 годин після виконання замовлення він чи вона отримує гроші на свій рахунок. Про аплікацію розповідають журналісти видання businessinsider.com.pl.

Все, що користувачеві потрібно зробити - це зареєструватися, вказавши деякі особисті дані: номер телефону, поштовий індекс, дату народження, громадянство, номер паспорта або id-картки, номер PESEL, номер банківського рахунку та адресу відповідної податкової служби. Ці дані будуть використані пізніше для нарахування вашої зарплати. Пошук роботи здійснюється за вказаним поштовим індексом. Ви можете шукати замовлення в радіусі від 5 до 100 км або ж по всій Польщі.

Оскільки аплікація лише набирає обертів, вона пропонує не так багато варіантів підробітку. Так, журналістка Business Insider спробувала ввести поштовий індекс варшавського району Бемово, однак додаток не знайшов жодних пропозицій в радіусі 5, 10, 20 та навіть 50 км. Після натискання на кнопку «вся Польща» з’явилось 7 пропозицій з різних регіонів країни з необхідністю виконання наступного дня. 

Результати пошуку пропонували короткотермінову роботу працівника складу, комплектувальника або консультанта. За виконання роботи можна було отримати від 184 до 300 злотих «на руки». Доступні пропозиції охоплювали різні робочі години: з 9 до 17, з 20 до 6 або з 6 до 16. 

Наступного ранку з’явилась також одна пропозиція в ТЦ «Аркадія», що в радіусі 20 км від пошукачки. До роботи слід було приступити того ж дня о 14:00. А на всю Польщу було лише три актуальні пропозиції. Та це не змінює факту, що коли швидко знадобляться гроші та вам пощастить, то зможете знайти цікаву пропозицію.

⇒ Зміни до польського Кодексу праці-2023: додаткова відпустка та подовження декрету

робота в польщі для українців 2023Tikrow

Емілія з Варшави постійно користується можливостями застосунку Tikrow.  Дівчина підтверджує, що можна швидко знайти роботу і швидко отримати зарплату.

«Це працює так, як і обіцяли творці. Гроші надходять банківським переказом зазвичай протягом 24 годин, іноді протягом 48. Якщо замовлення зроблено в п'ятницю-неділю, гроші перераховуються в понеділок. Завдання, які я виконувала найчастіше, це розкладка товарів у Biedronka чи Action або робота в кафе, наприклад, Costa Coffee чи Grycan. У випадку з кафе це була в основному робота з прибирання: витирання столів, обслуговування посудомийної машини, миття посуду вручну», – пояснює користувачка.

За словами Емілії, замовлення, на які вона підписувалася, можна було скасувати за 24 години до початку виконання. 

«Але варто пам’ятати, що це можна зробити лише в робочий час агентства, тобто з 8 до 16 години та з понеділка по п’ятницю. Якщо я маю замовлення у вівторок о 9 ранку, то маю час його скасувати до 9 ранку понеділка. Однак, якщо я маю замовлення в понеділок о 8 ранку, то маю скасувати його до п’ятниці до 16:00. Як правило, агентство дає багато свободи. Проте, якщо хтось не співпрацює, повернення до платформи немає», - зауважує Емілія.

Дівчина також пояснила, що пропуск роботи без поважних причин негативно впливає на оцінку та рейтинг працівника.  Оцінки також виставляють роботодавці.  

«Якщо рейтинг буде занадто низьким, є ймовірність, що співпраця закінчиться і шляху назад не буде», — каже Емілія.  

Наразі в дівчини було стільки замовлень, що вона змогла себе повністю ними прогодувати. 

«Зараз замовлень у мене практично немає. Сподіваюся, це тимчасово», – розповідає користувачка.

Керівниця відділу маркетингу Tikrow Магдалена Дерлюкевич повідомляє, що в цю пору року зменшення кількості замовлень є звичним явищем.

«На початку року компанії мають набагато нижчу потребу у тимчасових працівниках, ніж в останні місяці року. Це пов’язано з подовженою відпусткою в фірмах і безпосередньо з сезонним характером бізнесу, який ми підтримуємо. Подібна ситуація мала місце минулого року», – розповідає представниця компанії.

За її словами, невелика кількість пропозицій ​​у додатку також пов’язана зі зростанням його популярності.

«Чим більше людей зареєструвались в базі, тим швидше зникають доступні вакансії. Аж 80% тимчасових пропозицій зникають менш ніж за 24 години після публікації, а половина з них - впродовж кількох годин. Тому наші користувачі стежать за новою роботою, і тільки як пропозиція їх привабить, вони дуже швидко відгукуються на неї», - повідомляє Магдалена Дерлюкевич.

Інтерес до агенції Tikrow справді високий і продовжує зростає. У базі вже зареєстровано майже 94 тисячі користувачів, з них понад 52 тис. приєдналися в 2022 році. 

«Минулого року в середньому кожні 10 хвилин у нашому додатку реєструвалася 1 людина. З кожним п’ятим користувачем Tikrow ми підписали принаймні один договір, а загалом за останні 12 місяців разом із нашими партнерами, тобто співробітниками, виконали майже 40 тис.  замовлень. Ці цифри підтверджують, що така форма працевлаштування набуває популярності. Особливо серед молоді, адже 75% користувачів Tikrow є студентами», - каже Магдалена Дерлюкевич.

У найближчі місяці агенція  негайного працевлаштування планує розширити групу своїх роботодавців.

«Ми знаємо, що пропонуємо унікальну цінність на ринку, і хочемо, щоб більше компаній дізналися про нашу альтернативу дефіциту персоналу серед працівників нижчого рангу. Ця альтернатива є ефективною та дозволяє заощадити час і гроші», - повідомляє Магдалена Дерлюкевич.

⇒ Читайте також:

Скільки грошей українці в Польщі перерахували в Україну за три місяці

Оновлений Спецзакон про допомогу біженцям має стимулювати українців шукати роботу в Польщі

Середня зарплата в Польщі зросла до 7000 злотих, але інфляція “поглинає” підвищення

Головне фото: Tikrow

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах