З Мостиськ до Перемишля планують запустити щоденний потяг RegioJet

11 Квітня 2022
перетин кордону з польщею поїздом

З 12 червня приватний чеський перевізник RegioJet хоче запустити новий залізничний маршрут Перемишль – Медика – Мостиська-2. Компанія вже надіслала відповідну заявку до Управління залізничного транспорту Польщі, пише zaxid.net.

За планом, рейси між прикордонними містами будуть виконувати щодня. З Перемишля поїзд відправлятиметься о 8:30, а на станцію у Мостиськах прибуватиме о 10:30 за місцевим часом. В напрямку до Польщі поїзд вирушатиме о 20:50, а вже о 20:45 за місцевим часом прибуватиме на вокзал у Перемишлі. 

Повідомляється, що пасажири поїзда зможуть забронювати місця у вагонах з сидіннями або спальними місцями. 

поїздом до польщі можливі напрямкиrailwaypro.com

Раніше чеська компанія RegioJet неодноразово намагалась запустити прямий поїзд між Перемишлем та Прагою. З польського кордону до Львова пасажирів мали доставляти поїздами Укрзалізниці. Однак це сполучення так і не запустили через пандемію коронавірусу і карантинні обмеження.

Варто зазначити, що за даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR), вже понад 4,4 млн українських біженців втекло зі своєї країни через повномасштабну агресію росії. Близько 90% з них - це жінки та діти. Ще 210 тисяч осіб - громадяни інших держав, які проживали в Україні. 

Загалом через воєнні дії були змушені покинути свої домівки і виїхати до інших регіонів країни або ж закордон понад 11 млн осіб, тобто майже чверть населення України.

Серед усіх країн ЄС саме Польща приймає найбільшу кількість українських біженців. За даними UNHCR, з 24 лютого 2022 року до сусідньої країни прибуло 2 564 994 громадян України. Частина з них згодом переїхала до інших країн ЄС. Серед тих, хто залишився у Польщі, 700 тисяч осіб вже отримало ідентифікаційний номер PESEL, необхідний для одержання медичної та соціальної допомоги, а також офіційного працевлаштування

За даними Польської прикордонної служби, з часу повномасштабної війни на територію України повернулися понад 500 тисяч осіб. До цього в Польщі проживало близько 1,5 млн українських трудових мігрантів. 

⇒ Читайте також:

Безкоштовний проїзд польською залізницею продовжили ще на місяць, однак змінили умови

Українці зможуть безкоштовно розмитнювати імпортні автомобілі, поки йде війна

FlixBus пропонує прямі рейси зі Львова, Рівного, Чернівців та Івано-Франківська до Польщі

Головне фото: Thomas Naas Photography

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах