Завдяки більш суворим штрафам знизилась кількість ДТП на дорогах Польщі

13 Жовтня 2022
штрафи за порушення пдр в польщі 2022

З 17 вересня у Польщі діє новий, більш суворий та дорогий тарифікатор штрафних пунктів за порушення правил дорожнього руху. Нововведення діє лише близько одного місяця, та вже принесло позитивний ефект. За даними польської поліції, впродовж цього часу за серйозні порушення ПДР, зокрема перевищення дозволеної швидкості, затримано на 40% менше водіїв, ніж рік тому. Про це інформує видання businessinsider.com.pl.

За даними Головного управління поліції, у вересні на польських дорогах трапилось 1844 ДТП, внаслідок яких загинуло 142 особи, а ще 2052 людини були поранені.

“Хоча середня кількість жертв ДТП щодня становить 4,7, варто зауважити, що ці цифри є значно нижчими, ніж у попередніх роках. У 2021 році за аналогічний період трапилась 2261 аварія, через що загинуло 216 осіб, а ще 2595 були поранені. Своєю чергою, у вересні 2020 року трапилось 2557 ДТП, в яких загинуло 215 осіб, а 2845 були поранені”, - повідомив Роберт Опас з Офісу дорожнього руху Головного управління поліції.

Поліціянт нагадав, що з 17 вересня у Польщі почав діяти новий тарифікатор штрафних пунктів. Він виокремлює ряд правопорушень, за які водій може отримати одразу 15 цих пунктів. Також почав діяти закон, який передбачає подвоєння вартості штрафу для рецидивістів-порушників. Зміни є результатом новелізації Закону про дорожній рух, яка набула чинності 1 січня 2022 року.

“У вересні бачимо зниження кількості порушень, що стосуються перевищення швидкості. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року, коли за перевищення швидкості в межах населеного пункту на більш ніж 50 км/год ми затримали 3859 водіїв, цього року їх було вже 2313. Це майже на 40% менше”, - зауважив Роберт Опас.

⇒ Читайте також:

На чверть подорожчає страховий поліс “Зелена карта” на авто

Зміни для водіїв у Польщі: обов’язковий реєстратор швидкості та підвищення штрафів

За рік середній штраф за порушення ПДР в Польщі став вдвічі дорожчим

Головне фото: wyborkierowcow.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах