Бедронка підвищує зарплату з 2023 року: скільки зароблятимуть касири та працівники складу

21 Грудня 2022
зарплати касирів та продаців бедронки 2022

Особи, працевлаштовані на основних посадах у магазинах та дистриб’юторських центрах мережі Biedronka, з 1 січня 2023 року отримають підвищення зарплати. Як обіцяє керівництво компанії, виплати зростуть на близько 500-700 злотих брутто. Скільки з нового року становитимуть фактичні зарплати продавців-касирів, працівників складу чи керівника-початківця магазину дізнаєтесь далі у нашій публікації. 

20 грудня польська торговельна мережа дисконт-супермаркетів Biedronka оголосила, що з нового року підніме заробітну плату всім працівникам магазинів та складів, які працевлаштовані на базових посадах. 

Сума підвищення коливатиметься у межах 500-700 злотих брутто і залежатиме від досвіду та індивідуальних завдань кожної людини, повідомляє видання wiadomoscihandlowe.pl.

На практиці підвищення означає, що продавець-касир, який лише починає працювати в Biedronka, із січня 2023 року зароблятиме мінімум від 3950 до 4300 злотих брутто. Якщо особа має більше трьох років стажу, її базовий заробіток коливатиметься від 4100 злотих до 4550 злотих брутто. Натомість, менеджер-початківець у Бедронка отримає не менше 5800 злотих брутто на місяць.

Підвищення зарплати отримають також працівники дистриб’юторських центрів Biedronka. Так, людина з найменшим стажем роботи зможе розраховувати на 4300-4600 злотих брутто, а адміністратор складу – на 4950-5250 злотих брутто.

За підрахунками керівництва мережі, підвищення охопить приблизно 60 тис. співробітників і коштуватиме корпорації Jeronimo Martins Polska (власниця Biedronka) майже 600 мільйонів злотих.

зарплата працівників у бедронці 2022-2023dziennikbaltycki.pl

Обґрунтовуючи рішення про запровадження підвищення директор з персоналу та член правління мережі Biedronka Ярослав Собчик зазначив, що попри складний період, позначений високим тиском обставин, компанія вживає рішучих дій, щоб бути роботодавцем першого вибору в Польщі.

Окрім підвищення основної зарплати, співробітники Biedronka також можуть розраховувати на премії, пов’язані з досягненням цільових показників продажів або ефективності роботи на складі, чи на спеціальні призи. Наприклад, у вересні понад 55 тисяч осіб отримали додаткову спеціальну премію у розмірі 1500 злотих брутто за свій вклад у досягнення очікуваного результату за перші вісім місяців 2022 року.

Biedronka також хвалиться, що підтримує своїх працівників у святковий період. Перед цьогорічним Різдвом компанія роздала їм ваучери на знижку, коди для онлайн-покупок і подарунки (щоправда, останні виявились не зовсім вдалими), виділивши на це загалом понад 150 мільйонів злотих.

⇒ Читайте також:

Як працюватимуть продуктові супермаркети в Польщі перед Різдвом та Новим роком

У Польщі знизилась кількість вакансій. Кого фірми найбільше потребують зараз

На польському ринку праці нарахували більше жінок, ніж чоловіків з України

Головне фото: supernowiny.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах