Biedronka хоче відкрити свої супермаркети у неторгові неділі: працюватимуть як “клуби читача”

04 Серпня 2022
графік роботи супермаркетів бедронка в польщі 2022

Цього тижня у польських ЗМІ активно обговорюють інформацію про те, що торговельна мережа Бедронка планує у неділю, 7 серпня, відкрити близько 600 своїх супермаркетів. І хоч недільна торгівля в Польщі суворо заборонена вже кілька років, мережа планує скористатись винятком з правила та відкрити свої крамниці у форматі так званих “клубів читача” або “читальних залів”. Попри те, що керівництво Бедронки досі ніяк не прокоментувало такі чутки, представники профспілки Солідарність стверджують, що працівники мережі вже готуються до робочого дня у найближчу неділю. 

“У нас є інформація про те, що вже все вирішено”, - стверджує керівник профспілки Солідарність в мережі Biedronka Пйотр Адамчак.

Ще одна представниця профспілки Анна Гонера запевнила журналістів видання wiadomoscihandlowe.pl, що інформація перевірена і правдива. За її словами, 7 серпня має відкритись близько 600 супермаркетів Бедронка по всій Польщі, а 14 серпня - ще 300 крамниць. Всі вони мають функціонувати як клуби читача. Анна Гонера стверджує, що отримала електронного листа про проблеми із кадровим забезпеченням на недільну робочу зміну в одному з магазинів мережі. 

“Подруга отримала інформацію з одного з магазинів: “Ми будемо відкриті як читальний зал. Отримаємо близько 140 книг. Клієнт матиме мобільний додаток і зможе читати книги за 3 злотих”, – розповідає Анна Гонера в інтерв’ю порталу wiadomoscihandlowe.pl.

Видання також повідомляє, що на форумі співробітників Biedronka триває активне обговорення цієї справи. Водночас подробиць ніхто не знає, бо про відкриття повідомляють лише усно. Також є багато непідтверджених чуток.

Ймовірність відкриття Бедронки у неторгові неділі як читального залу підтверджує той факт, що деякі франчайзингові магазини Carrefour та  Intermarche вже обходять таким чином заборону на торгівлю у вихідні та святкові дні.

чи працює бедронка у неторгові неділі в польщіwiadomoscihandlowe.pl

Читальний зал в супермаркетах Бедронка мав би працювати таким чином. При вході до крамниці або у відділі “Non Food” з’являться стенди із книжками, які клієнт може позичити. Покупець братиме свій екземпляр книжки і платитиме 3 злотих за позику. Після повернення книги клієнт отримає ваучер на цю суму, який зможе витратити під час наступних покупок. Такою послугою зможуть скористатись лише власники картки лояльності Moja Biedronka. Книги позичатимуть на 2 тижні. 

Як випливає з інструкції, якщо клієнт не поверне книгу вчасно, картку лояльності заблокують, але не для покупок, а для можливості позичити іншу книгу.

Нагадаємо, згідно з новелізацією закону про обмеження торгівлі в неділю у Польщі, заборона не поширюється на торгові заклади, в яких ведеться діяльність у сфері культури, спорту, освіти, туризму чи відпочинку. Саме під цей виняток має підпадати ведення читального залу, бібліотеки або читацьких клубів.

⇒ Читайте також:

Бедронка запускає свій інтернет-магазин товарів для дому

Нова Пошта відкриє відділення в містах Польщі

Інфляція в різних регіонах Польщі: де найдешевші та найдорожчі продукти

Головне фото: the-warsaw.com

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах