Чи будуть цьогоріч черги на кордоні з Польщею напередодні Різдва

22 Грудня 2020
черги на кордоні з польщею зараз

У 2020 році, через пандемію коронавірусу та суворі карантинні обмеження, пасажиропотік на кордоні України та Польщі значно скоротився у порівнянні з попередніми роками. Свою роботу досі не відновили кілька КПП, зокрема Смільниця-Кросценко та Угринів-Долгобичув. Крім цього, призупинене перевезення пасажирів через кордон залізничним транспортом. 

Та впродовж останніх кількох днів, коли країни ЄС стали активно готуватись до Різдва та Нового року, прикордонні служби обох країн зафіксували різке збільшення автомобільних черг на всіх чинних пунктах пропуску.

Черги на кордоні з Польщею станом на зараз

Як повідомляють у Бещадському відділі прикордонної служби Польщі, за ці дні кількість мандрівників, які повертаються з Польщі в Україну, зросла на 2,5-3 тисячі осіб на добу. Загалом впродовж дня польсько-український кордон перетинає близько 12,5 тисяч осіб. У Держприкордонслужбі України кажуть, що більшість із цих людей становлять українські громадяни. У різдвяно-новорічний період вони традиційно повертаються додому, аби зустріти свята разом з рідними. 

Аби черги на кордоні з Польщею не розтягувались на кілька кілометрів, на чинних пунктах пропуску запрацювали всі смуги руху транспорту в напрямку України. 

черги на кордоні з польщею перед різдвомi.iplsc.com

Нагадаємо, крім автомобільних КПП, діє також один пішохідний пункт пропуску “Шегині-Медика”. На додачу, залишається можливість повернутись в Україну авіатранспортом

Усі, хто зараз прибуде в Україну з Польщі, не будуть змушені ані проходити 14-денний карантин, ані здавати ПЛР-тест, адже до 25 грудня Польща залишається у списку країн “зеленої” зони. Якщо динаміка захворюваності на Covid-19 в Польщі залишиться на тому ж рівні чи йтиме на спад, то ця країна й надалі перебуватиме у “зеленому” списку. 

Варто наголосити, що з 28 грудня до 17 січня в Польщі діятиме загальнонаціональний карантин. У зв’язку з цим, уряд країни запроваджує обов’язкову самоізоляцію для тих, хто у цей період в’їжджатиме до Польщі. Домашній карантин триватиме 10 днів, які почнуть відраховувати вже наступного дня після перетину кордону. Самоізоляція стосуватиметься практично всіх, хто перетинатиме кордон Польщі, окрім учнів, студентів, науковців, дипломатів, медиків, а також вакцинованих від Covid-19 осіб. 

⇒ Читайте також:

Графік роботи супермаркетів у Польщі на різдвяно-новорічні свята 2020-2021

Україна хоче збудувати п’ять нових пунктів пропуску через кордон з Польщею

Яку страхову компанію обрати для подачі документів на польську візу

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах