Топ 10 короткотермінових підробітків у Польщі з найвищою оплатою

18 Листопада 2022
робота в польщі для біженців з україни

Інфляція та подорожчання вартості життя стали серйозним викликом для польських сімей. Через зростання цін та відсотків за кредитами, а також через наближення Різдва поляки та українці у Польщі все частіше шукають додаткову роботу. Фахівці агентства миттєвого працевлаштування Tikrow підібрали Топ 10 підробітків на день, де можна заробити від 170 злотих до близько 250 злотих на руки, пише видання wiadomoscihandlowe.pl.

У Польщі наближається Чорна п'ятниця, а з нею і різдвяні та новорічні розпродажі. Роботодавцям, зокрема зі сфери торгівлі, промисловості, обслуговування складів та кур’єрської доставки, що працюють на ринку FMCG та e-commerce, знадобляться додаткові робочі руки для виконання короткострокових замовлень. За цю роботу підприємці готові платити більше, ніж працівники отримують у звичайний період.

Погодинна праця в Польщі у різдвяний період 2022-2023 рр.

Дуже висока інфляція у жовтні, найвищі відсоткові ставки за останні роки, зимовий опалювальний сезон та майбутні різдвяні свята. Все це несе за собою великі грошові витрати. Багатьом жителям Польщі немає що відкладати, тут радше йдеться про необхідність додаткової роботи. Бажання підзаробити серед поляків завжди було високим, а тепер воно тільки посилилось.

“В останньому опитуванні LiveCareer 60% респондентів зізналися, що їхньої зарплати не вистачає на життя або вона ледве покриває основні витрати. Новим джерелом доходу може бути додаткова короткотермінова робота. У додатку Tikrow знайдете пропозиції роботи на день з виплатою протягом 24 годин. Ви можете підзаробити як офісний працівник, працівник складу або продавець. Цю форму можна поєднувати з повсякденними обов’язками або повним робочим днем, тому вона набуває все більшої популярності”, – каже Кшиштоф Трембскі, член правління Tikrow.

⇒ Додаткова та понаднормова робота чи прохання про підвищення: як поляки борються з інфляцією зарплат

підробіток в польщі вакансії

apetyt-na-wiedze.pl

Де знайти підробіток перед новорічними святами у Польщі

Перелік найбільш оплачуваних підробітків у Польщі був складений на основі внутрішніх даних застосунку Tikrow. Це середні виплати, які можна було отримати за останні 12 місяців (враховується період з 1 листопада 2021 до 31 жовтня 2022 років).

Рейтинг відкриває офісний працівник. За вісім годин роботи можна отримати в середньому 238 злотих на руки. 

Друге місце посідає працівник складу, де можна заробити 237 зл/нетто. 

Понад 25 злотих за годину роботи отримуватимуть люди, які підробляють на виробництві або як технічні працівники. Тут денна оплата становить відповідно 203 злотих і 201 злотий на руки.

На п’ятому та шостому місцях – помічник клієнта (консультант) та працівник гастрономії. Денна оплата становить відповідно 194 злотих і 192 злотих нетто.

Понад 23 зл/нетто за годину отримують працівники магазинів, зокрема одягу чи взуття, а також люди, які виконують фізичну роботу. Таким чином, вони отримують 190 злотих і 184 злотих нетто за день роботи.

На передостанньому місці - монтер електронного обладнання. Виконуючи таку роботу, можна отримати 168 зл/нетто за день. 

Рейтинг замикає касир, який за день підробітку може отримати 166 злотих. 

Варто зазначити, що за останні 12 місяців найбільша кількість термінових пропозицій про роботу стосувалася працівників магазину. Вони з легкістю могли знайти собі підробіток в різних компаніях - від аптек та магазинів з косметикою до електротоварів. Також був великий попит на працівників складу. Крім того, додатковий заробіток можна було знайти на виробництві та у сфері громадського харчування.

У різдвяний період можна розраховувати на більшу кількість пропозицій для консультантів, працівників складу, а також у сфері гастрономії чи фізичної праці. 

⇒ Читайте також:

Які премії та бонуси для працівників підготували польські мережі напередодні Різдва 2022-2023 рр.

Українці задоволені життям в Польщі. Скільки біженців вже знайшло постійну роботу

У 2022 році Польща видала іноземцям на 60% більше дозволів на проживання, ніж рік тому

Головне фото: pracasport.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах