Іноземцям дозволять в’їзд в Україну з 29 вересня

25 Вересня 2020
перетин кордону з польщею під час карантину

Український уряд не планує продовжувати дію заборони на в’їзд іноземців. Так, з 29 вересня громадян інших країн прирівняють до українців, які повертаються на батьківщину з-за кордону. Таку інформацію підтвердили виданню «Європейська правда» два незалежні один від одного джерела в Кабміні. 

Таким чином, не проходити самоізоляцію на території України зможуть мандрівники (як українці, так й іноземці), які в’їжджають із “зелених” територій. Нагадаємо, до таких держав зараховують ті, де кількість нових випадків захворювання на 100 тисяч населення за останні 14 днів є меншою або такою ж, як в Україні. Варто зазначити, що станом на зараз сусідня Польща входить саме до “зеленого” списку країн

Якщо ж епідемічна ситуація в країні громадянства або постійного проживання мандрівника є гіршою, ніж в Україні, така особа буде змушена після прибуття проходити карантин або здавати тест на коронавірус. Крім цього, іноземці повинні мати зі собою дійсний страховий поліс та встановити мобільний додаток “Дія” у випадку самоізоляції.

Нагадаємо, кордони України для іноземних громадян вирішили закрити наприкінці серпня. За рішенням Кабміну, заборона мала діяти до 28 вересня. Спершу це обмеження не стосувалось іноземців, для яких Україна мала стати транзитною територією. Та згодом транзит також вирішили заборонити через зловживання

дешеві авіаквитки в польщу

Польща відновлює повноцінне авіасполучення із зоною Шенген

У Польщі хочуть відновити з 30 вересня до 13 жовтня міжнародні авіасполучення зі всією зоною Шенген, зокрема і з Іспанією. Про це сьогодні, 25 вересня, повідомили у Міністерстві інфраструктури. Водночас, будуть призупинені польоти до 29 країн світу. Поки що невідомо, чи до них увійде і Україна.

“Жовтень - це на ринку авіаперевезень низький сезон, адже щороку ми спостерігаємо значний спад авіаруху у цей місяць. В даний час ми також можемо бачити, що перевізники самі скасовують або призупиняють деякі сполучення, рівень заповнюваності рейсів також падає. Таким чином, передбачуваний ефект заборон - зменшення кількості поїздок до країн з вищим ступенем зараження - є результатом природної ринкової тенденції. Крім того, ми все ще підтримуємо дуже високий режим епідеміологічної безпеки в усіх аеропортах Польщі. Тому ми можемо безпечно продовжувати поступово скасовувати заборони”, - пояснив віцеміністр інфрастуктури Польщі Мартін Горала. 

Нагадаємо, пасажири LOT можуть безкоштовно змінювати дату та маршрут заброньованих рейсів.

⇒ Читайте також:

Нащадкам громадян Речі Посполитої хочуть дозволити проживання в Польщі

Прикордонну дорогу Яворів-Грушів на Львівщині нарешті почали ремонтувати

Новий прямий рейс FlixBus Київ-Варшава і розклад зимових польотів Ryanair в Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах