Leo Express запустить поїзд Прага-Медика не раніше червня 2020 року

12 Лютого 2020
поїзд до праги з україни

Закордонні поїздки залізницею стають все більш вигідними та доступними для українських громадян. У 2020 році можуть з’явитись одразу два прямих залізничних маршрути, що проходитимуть через Прагу, Остраву, Краків, Жешув і вестимуть аж до українського кордону. Про перший з них ми писали нещодавно у статті RegioJet запустить поїзд Прага-Краків-Мостиська з червня 2020 року. А сьогодні стало відомо нову дату запуску прямого сполучення Прага-Медика від чеської залізничної компанії Leo Express.

⇒ Розклад руху поїздів Інтерсіті до Перемишля

поїзди до польщі розклад руху і ціни

Поїзд Прага-Медика від Leo Express: дата запуску і вартість квитків

Ще в березні 2020 року чеський приватний залізничний та автобусний перевізник Leo Express обіцяв запустити прямий поїзд Прага-Краків-Медика (державний кордон). Та днями в компанії повідомили, що вкотре змушені відтермінувати запуск цього залізничного сполучення. Причиною назвали те, що державна залізнична компанія Польщі PKP Polskie Linie Kolejowe не включила нове сполучення з Чехії до березневого розкладу руху поїздів в країні. Нову дату запуску поїзда Прага-Краків-Медика призначили на червень 2020 року.

Про це повідомив речник компанії Leo Express Юрай Андрейка. 

“PKP PLK, яке керує рухом поїздів на польських коліях, не погодилось на наші пропозиції і не записало до розкладу руху конкретні години відправлення наших поїздів з тієї чи іншої станції. Ми могли б спробувати запустити сполучення Прага-Медика швидше, ніж в червні, але в другій чверті року планується ремонт колії на ділянці між Жешувом та Перемишлем. Це нам також перешкоджатиме. Тому ми старатимемось домовитись з PKP PLK про черговий розклад руху поїздів. Сподіваємось, що вже в червні почнуть їздити перші поїзди зі сполученням Медика-Прага”, - повідомив представник компанії.

За попередньою інформацією, маршрут поїзда пролягатиме через такі міста, як Прага, Острава, Катовіце, Краків, Жешув, Перемишль і Медика. Також відомо, що перевізник розглядає варіант продовження маршруту до української залізничної станції Мостиська-1, до якої прокладена євроколія шириною 1435 мм.

Міжнародне сполучення Прага-Медика буде обслуговуватись щоденно - на маршруті курсуватиме 4 пари зручних п’ятивагонних поїздів. З чеської столиці вони вирушатимуть о 08:09, 10:09, 12:09 і 16:09, а у зворотньому напрямку - о 23:16, 01:38, 6:38 і 09:38. Загалом, час у дорозі з Праги до Медики займе 9 годин 21 хвилину. Таким чином, напрямок стане продовженням вже дійсного з липня 2018 року маршруту Прага-Краків.

⇒ Новий потяг Львів-Перемишль: розклад та ціни

поїздом в польщу і чехію

Також відомо, що середня вартість одного квитка на поїзд Прага-Медика для дорослої особи становитиме 60-70 злотих, проте вона може зрости разом із попитом на це сполучення. 

Нагадаємо, Польська адміністрація залізничного транспорту дала чеській компанії Leo Express дозвіл на пасажирські перевезення територією Польщі терміном на 5 років. Раніше ймовірною датою запуску маршруту називали 11 грудня 2019 року. Однак дозвіл, отриманий перевізником, співпав із закриттям плану розкладу руху польської залізниці на 2019/2020 роки. У зв’язку з цим, дату запуску перенесли на березень 2020 року.  

Додамо, у червні 2020 року інший чеський залізничний перевізник RegioJet запустить поїзди з Праги до українських Мостиськ через польські міста Краків та Ряшів (Жешув). 

⇒ Читайте також:

Польська та українська залізниці: важливі зміни з 2020 року

Зі Львова в Берлін щоденно курсуватиме поїзд з пересадкою в Перемишлі

Поїзд Ґрац-Перемишль: розклад, маршрут, ціна та пересадка на Інтерсіті в Україну

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах