На кордоні з Польщею знову черги: українці повертаються на роботу після Різдва

11 Січня 2021
черги на кордоні з польщею станом на зараз

Після Різдва на кордоні України з Польщею, а також іншими сусідніми країнами-членами Євросоюзу знову стали утворюватись автомобільні черги. Цього разу Держприкордонслужба зафіксувала велике скупчення автомобілів на виїзді з України. 

Перші українські заробітчани та студенти стали повертатись до Польщі 9 січня. Вже наступного дня прикордонники повідомляли, що на в’їзд до цієї держави подекуди чекає навіть до 300 автомобілів. Так, 10 січня на КПП “Рава-Руська-Гребенне” утворилася черга зі 150-ти автомобілів. Приблизний час очікування на перетин кордону складав 15 годин.

ситуація на кордоні з польщею станом на зараз

Станом на понеділок, 11 січня, автомобільні черги на пунктах пропуску до Польщі дещо зменшились. Найбільш завантаженими залишаються КПП “Грушів-Будомєж” та “Шегині-Медика”, а на решті пунктів пропуску черг практично немає. 

Загалом з 7 по 10 січня український кордон перетнуло більше 150 тисяч осіб та близько 30 тисяч автомобілів. Більшість з них виїжджали з території України. 

Нагадаємо, в Євросоюзі досі діють суворі обмеження на в’їзд громадян третіх країн. Крім цього, щонайменше до 17 січня в Польщі оголошено загальнонаціональний карантин. З правилами закордонних подорожей допоможе розібратись інтерактивна мапа МЗС.

Додамо, Польща знов увійшла до списку країн червоної зони, а отже після повернення в Україну потрібно пройти карантин або здати ПЛР-тест. 

⇒ Читайте також:

Платний в’їзд до ЄС для українців відтермінували ще на рік

Де планують збудувати п’ять нових пунктів пропуску на кордоні з Польщею

Польський бізнес протестує проти карантинних заборон і відкриває свої заклади

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах