На Львівщині відремонтують прикордонну дорогу М-09 до Рави-Руської

26 Січня 2022
ремонт прикордонних доріг на львівщині 2022

У Львівські області оголосили тендер на ремонт дороги М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська. Ділянку довжиною 62 км від Львова до міста Рава-Руська, де розташований автомобільний пункт пропуску через кордон з Польщею Рава-Руська-Гребенне, планують відремонтувати за 4,2 млрд гривень. Відповідна інформація вже опублікована на сайті електронних торгів Prozorro, передає tvoemisto.tv.

Як йдеться у повідомленні, на відрізку дороги М-09 км 129+807 – км 191+877 проведуть поточний середній ремонт. 

“На ділянці відремонтують 21 мостовий перехід, а в деяких місцях виконають поширення окремих ділянок, однак це не буде повноцінне розширення дороги, а лише ділянки”, – пояснив речник служби автомобільних доріг у Львівській області Іван Бондар у коментарі Tvoemisto.tv.

Підрядну організацію, яка виконає ремонтні роботи, мають визначити через відкриті електронні торги вже 9 березня. Безпосередні роботи на ділянці дороги мають відбутись до 2023 року. 

ремонт доріг до пунктів пропуску на кордоні з польщеюukrinform.com

Варто зазначити, що ремонт дороги Львів-Рава-Руська відбуватиметься за моделлю “Проектуй – будуй”. Це означає, що одна компанія замовляє і проектні, і будівельні роботи. Таким чином, можна здійснити всю процедуру значно швидше.

“Така модель дозволяє одній компанії і замовляти проект, і виконувати відповідно до нього будівельні роботи, що пришвидшує процес ремонту”, – стверджує Іван Бондар. 

Нагадаємо, у жовтні минулого року на Львівщині зупинився ремонт дороги Червоноград – Рава-Руська, яка веде до кордону з Польщею. Причиною підрядна організація Drog-Bud назвала те, що виділених в межах польського кредиту коштів виявилось замало. 

Також варто додати, що Польща збудує нову швидкісну дорогу до селища Гребенне, де розміщено прикордонний пункт пропуску Гребенне-Рава-Руська. Головне управління національних доріг і автострад вже оголосило тендер на проектування та будівництво близько 49 км ділянки в межах автошляху S17.

⇒ Читайте також:

До майбутнього пункту пропуску Нижанковичі-Мальховіце проклали ще 12 км нової дороги

У 2021 році найбільш інтенсивний рух через кордон був на КПП Шегині-Медика

Польська залізниця PKP Intercity підносить ціни на квитки

Головне фото: Etienne Girardet on Unsplash

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах