У Польщі збудують нову швидкісну дорогу до КПП Гребенне-Рава-Руська

28 Грудня 2021
ремонт прикордонних доріг до польщі

Польща збудує нову швидкісну дорогу до селища Гребенне, де розміщено прикордонний пункт пропуску Гребенне-Рава-Руська. Головне управління національних доріг і автострад вже оголосило тендер на проектування та будівництво близько 49 км ділянки в межах автошляху S17. Інвестицію поділили на три відрізки: Замость Схід - Замость Південь, Замость Південь - Томашів Любельський і Томашів Любельський - Гребенне, повідомляє businessinsider.com.pl.

Як відомо, в межах проекту збудують швидкісну дорогу з двома смугами руху в обидві сторони та аварійною смугою руху, інженерні об’єкти та дороги для обслуговування місцевого руху. 

“В межах будівництва буде облаштовано з’їзди, естакади, технічну інфраструктуру, систему водовідведення та дренажні пристрої. Підписання договору з виконавцями заплановане на наступний рік”, - йдеться у повідомленні Управління національних доріг. 

Перший відрізок дороги від вузла Замость Схід до Замостя Південь нараховуватиме близько 12,5 км. Друга ділянка матиме довжину 18,5 км і вестиме від Замостя Південь вздовж існуючої дороги №17 до кільцевої дороги Томашова Любельського. Третій відрізок розпочнеться за вузлом Томашів Любельський Південь і вестиме до кільцевої дороги у Гребенному. Він простягатиметься на 17,5 км. Загалом нова траса матиме протяжність 49 км, стане частиною швидкісної дороги S17 і вестиме від українського кордону через Люблін до Варшави. 

⇒ На платних автострадах А2 і А4 у Польщі зміниться метод оплати для легкових авто

дороги польщі

GDDKiA

За словами директора Управління національних доріг Польщі Томаша Жуховського, з початку 2021 року GDDKiA оголосило тендер на реалізацію 27 відрізків дороги S17 загальною протяжність близько 355 км. 

Під кінець листопада для руху автомобілів відкрили ліву сторону кільцевої дороги Томашова Любельського вздовж швидкісної траси S17. Права сторона автошляху має бути готова до кінця 2022 року. 

Варто зазначити, що з кінця грудня для проїзду також відкрили частину траси S19, що проходить неподалік від польсько-українського кордону на території Підкарпатського воєводства. Нова ділянка дороги довжиною 8 км об’єднує вузол Ловіско із містечком Соколів-Малопольський. Швидкісна дорога S19 є частиною майбутнього автотранспортного маршруту Via Carpatia, що має з'єднати країни Північної та Південної Європи.

⇒ Читайте також:

До майбутнього пункту пропуску Нижанковичі-Мальховіце проклали ще 12 км нової дороги

Максимальний розмір штрафу за порушення ПДР в Польщі підвищили до 30 тисяч злотих

Перший в Україні автобан вестиме до кордону з Польщею

Головне фото:  Jennifer Latuperisa-Andresen on Unsplash

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах