Покупки з інтернет-магазину Lidl в Польщі відтепер можна забрати з пачкоматів InPost

09 Червня 2021
доставка продуктів у польщі

З червня клієнти онлайн-магазину lidl-sklep.pl мають можливість замовити доставку придбаних товарів до одного з пачкоматів мережі поштового оператора InPost. По сусідству зі стаціонарними магазинами Лідл у Польщі працює вже близько 700 таких автоматів. Завдяки співпраці обох компаній покупцям більше не доведеться чекати на кур’єра - замовлені онлайн продукти вони зможуть забрати самостійно і без необхідності контактувати з людьми, пише wiadomoscihandlowe.pl.

Lidl доставлятиме продукти до пачкоматів InPost в Польщі

У Польщі куплені в інтернет-магазині Lidl товари з червня можна замовити до пачкоматів мережі InPost, в тому числі й до тих, що розташовані поблизу стаціонарних супермаркетів Лідл. Оплатити покупки можна через банківський переказ, платіжну систему BLIK або за допомогою картки. Доставка товарів до пачкоматів на загальну суму до 199 злотих коштуватиме 9,99 зл. Якщо ж вартість покупок вища за цю суму - доставка безкоштовна.  

“Поєднання електронної комерції з традиційною торгівлею - це закономірна та неминуча тенденція. Тож зрозуміло, що настільки велика мережа як Лідл швидко завойовує сегмент онлайн-продажів, а пачкомати InPost будують додаткову синергію в цій галузі”, - вважає речник поштового оператора Інпост Войцех Конджьолка.

доставка до пачкоматів в польщі

Представник компанії також наголосив, що з мережею Лідл польський поштовий оператор співпрацює вже кілька років. Зараз поблизу супермаркетів мережі розташовано понад 700 автоматів для одержання посилок. 

“Ми також помітили популярність тренду e-grocery і динамічно на нього відповідаємо, запроваджуючи пачкомати-холодильники (lodówkomaty) - у Варшаві та Кракові маємо вже 50 таких машин, а наступні 20 запускаємо у Вроцлаві”, - наголосив Войцех Конджьолка.

Натомість, керівник відділу корпоративних комунікацій Lidl Polska Александра Робашкевич вважає, що завдяки доставці замовлень з lidl-sklep.pl до пачкоматів InPost покупки в польських дисконт-супермаркетах мережі стануть ще більш приємними та вдалими:

“З думкою про комфорт та задоволення наших клієнтів, ми постійно працюємо над розвитком нашого онлайн-магазину. Щодня розширюємо асортимент товарів, розвиваємо функціонал, зокрема, запровадили покупки без реєстрації, оплату за допомогою системи BLIK, а також просте замовлення через мобільний додаток Lidl”. 

Варто зазначити, що InPost вже зареєстрував понад 6,5 млн активних користувачів свого мобільного додатка InPost Mobile. Завдяки цьому застосунку, з одного пачкомату посилки може забирати одночасно кілька осіб. Таким чином, клієнтам не потрібно чекати в черзі чи торкатися до екрану - скриньки відкриваються за допомогою смартфона.

⇒ Читайте також:

Kaufland відкриває у своїх супермаркетах в Польщі поштові відділення

Кожен другий польський магазин вводить покупців в оману щодо вартості товару. Дослідження

ТОП-7 вигідних програм лояльності для клієнтів польських супермаркетів

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах