Популярна мережа супермаркетів у Польщі закриває декілька своїх магазинів

31 Травня 2018
супермаркети в Польщі

Шопінг в Польщі вельми популярний серед наших співвітчизників. В сусідню країну їдуть купувати не лише авто, побутову техніку чи одяг. Дуже часто люди вирушають в Польщу за продуктами, ціни на які іноді тут значно дешевші, ніж в Україні, а якість самих продуктів перевірена високими стандартами ЄС. 

Зазвичай для закупів обирають найпопулярніші в Польщі мережі супермаркетів, про які точно знає кожен: Biedronka, Lidl, Tesco, Auchan вже давно стали гігантами польського ринку. Однак часто навіть такі "зірки торгівлі" не витримують конкуренції.

Польські дисконти постійно змагаються між собою у залученні клієнтів. Вигідні акційні пропозиції та знижки, які вони пропонують, приваблюють все більше нових покупців. Для когось це однозначно стає перевагою, а хтось починає працювати у збиток.

Шопінг в Польщі

Виживає сильніший, або сумна статистика Tesco в Польщі

Яскравим прикладом є популярна мережа супермаркетів Tesco. Протягом останніх декількох років кількість магазинів цієї мережі в Польщі постійно зменшується. Так, у 2015 році було закрито чотири супермаркети, у 2016 - сім. У червні минулого року мережа оголосила про намір закрити аж 9 супермаркетів. А вже наприкінці серпня 2017 року в Польщі нараховувалось 424 супермаркети Tesco. 

В період з 24 жовтня до 30 листопада 2017 року мережа Tesco, керуючись "реорганізацією робочих місць", звільнила 400 співробітників головного офісу Tesco. Того ж року у листопаді було вирішено закрити ще три супермаркети

Однак і на цьому сумна тенденція мережі Tesco не припинилася. Кількість супермаркетів цієї мережі в Польщі неухильно зменшується. На початку 2018 року у компанії оголосили про закриття ще трьох своїх супермаркетів - у Лодзі (ul. Elsnera, Widzew), в Константинуві-Лодзькому (Konstantynów Łódzki) та в Тухуві (Tuchów). Відтак мережа Tesco зменшилась до 421 супермаркета.

Tesco в Польщі

Для порівняння, найбільша роздрібна мережа супермаркетів в Польщі Biedronka має 2 820 магазинів в більш ніж тисячі населених пунктів країни. А популярна німецька мережа супермаркетів Lidl нараховує в Польщі понад 630 своїх магазинів. 

Читайте також: В Tesco оприлюднили шокуючі факти: скільки їжі тут викидають у смітник

Закриття ще трьох супермаркетів Tesco в Польщі у 2018

Цього разу в Tesco оголосили про чергове закриття ще трьох своїх супермаркетів у Варшаві, Вроцлаві та Каліші, а саме:

  • Wrocław Paprotna
  • Kalisz Wojska Polskiego
  • Warszawa Toruńska

Tesco в Польщі

Як зазначають у прес-службі Tesco, дані супермаркети приносять збитки і саме тому їх було вирішено закрити. Компанія вже повідомила співробітників цих магазинів про свої плани щодо закриття. Наразі загалом у цих трьох супермаркетах працює 171 людина. Частині працівників Tesco запропонує перейти в інші магазини компанії.

"Для того, щоб бути більш ефективною і перспективною компанією для наших клієнтів і співробітників, ми повинні іноді приймати важкі рішення про закриття збиткових магазинів. Тепер найголовніше для нас - це забезпечити підтримку людям, які постраждають від цих змін, в тому числі пропонуючи багатьом із них альтернативні робочі місця в супермаркетах Tesco, розташованих поруч, аби звести до мінімуму кількість людей, які залишають компанію", - зазначив Мартін Бехан, генеральний директор Tesco в Польщі.

Нагадаємо, Tesco - всесвітньовідома британська мережа супермаркетів, що посідає друге місце у світі за чистим прибутком серед рітейлерів (компаній, що займаються роздрібною торгівлею).

У Польщі перший магазин цієї мережі був відкритий у 1998 році у Вроцлаві. Сьогодні, згідно з результатами соціологічного опитування, Tesco посідає третю позицію серед найбільш популярних супермаркетів у Польщі.

Tesco в Польщі

А якщо ви зібралися на закупи до Польщі, рекомендуємо вам ознайомитися із акційними газетками супермаркетів у Польщі, завдяки яким ви зможете порівняти ціни і пропоновані акції і обрати для себе найвигідніші пропозиції. Графік виходу газеток (каталогів) з акціями та знижками у супермаркетах Польщі шукайте ТУТ.

Читайте також: 

Топ найдешевших та найпопулярніших польських супермаркетів. Інфографіка

Заборона торгівлі в неділю та свята у Польщі в 2018 році

Ціни на популярні продукти харчування в Польщі у 2018 році

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах