Tesco закриває три супермаркети в Польщі

28 Грудня 2017
Tesco в Польщі

Tesco - всесвітньовідома британська мережа супермаркетів, що посідає друге місце у світі за чистим прибутком серед рітейлерів (компаній, що займаються роздрібною торгівлею). Перший магазин Tesco було відкрито у Лондоні ще у 1929 році.

У Польщі перший магазин цієї мережі був відкритий у 1998 році у Вроцлаві. Сьогодні Tesco Polska sp z o.o. пропонує своїм споживачам продукти власної фірмової лінії, регіональні продукти, бензин і навіть фінансові послуги. А в серпні 2008 року Tesco відкрила у Польщі свій перший гіпермаркет "Tesco Extra".

Мережа Tesco одразу завоювала прихильність поляків. Відтак, згідно з результатами соціологічного опитування, проведеного нещодавно у Польщі, Tesco посідає третю позицію серед найбільш популярних супермаркетів у Польщі.

Читайте також: Топ найдешевших та найпопулярніших польських супермаркетів. Інфографіка

Однак, навіть незважаючи на таку популярність, супермаркети Tesco подекуди не витримують конкуренції з іншими торговими мережами, такими як Biedronka чи Lidl.

Відтак, у компанії оголосили про закриття трьох своїх супермаркетів. Протягом січня та лютого 2018 року супермаркети Tesco зачинять у Лодзі (ul. Elsnera, Widzew), в Константинуві-Лодзькому (Konstantynów Łódzki) та в Тухуві (Tuchów).

Нагадаємо також, що раніше, у червні 2017 року мережа Tesco повідомила про закриття дев’яти своїх супермаркетів у містах Білосток, Глогув, Конін, Лодзь, Ополе, Освенцим, Валбжих, Сцинава і Живець.

Tesco

Чому Tesco закриває свої супермаркети у Польщі?

Як пояснюють у компанії, причиною закриття деяких супермаркетів у містах Польщі є їхня економічна невигідність та велика конкуренція з боку інших популярних торгових мереж. Зокрема, це стосується і закриття трьох магазинів Tesco у січні-лютому.

Як повідомляє з цього приводу директор компанії Tesco Polska Мартін Бехан:

"Ці магазини працюють в дуже складному, конкурентному середовищі, і ми не бачимо ніякої можливості змінити негативну тенденцію результатів своїх продажів".

Справді, супермаркети, що планують невдовзі закрити, мають велику конкуренцію, особливо зі сторони дисконтів, які є вельми популярними серед покупців. Так, наприклад, супермаркет Tesco в Тухуві повинен конкурувати з Biedronka та численними дрібними магазинами, а в Константинуві-Лодзькому з Lidl, Kaufland і аж із двома супермаркетами Biedronka.

Як запевняють у компанії, працівники не повинні постраждати від рішення про закриття цих супермаркетів. У прес-службі Tesco підкреслюють:

"Нашим пріоритетом є надання підтримки співробітникам із закритих магазинів. Ми запропонуємо їм альтернативні варіанти роботи у магазинах неподалік".

Читайте також: В Tesco оприлюднили шокуючі факти: скільки їжі тут викидають у смітник

Неприємності Tesco у Польщі

Закриття трьох супермаркетів Tesco через велику конкуренцію - це не перша неприємна ситуація, з якої зіткнулася компанія в Польщі.

Раніше цього року мережа Tesco, керуючись "реорганізацією робочих місць", вирішила звільнити 400 співробітників головного офісу Tesco. Як повідомлялося, тимчасові звільнення мали відбутися між 24 жовтня та 30 листопада 2017 року.

Окрім того, протягом останніх декількох років зменшується і кількість магазинів Tesco у Польщі. Так, у 2015 році було закрито чотири супермаркети, у 2016 році - сім. У червні мережа оголосила про намір закрити 9 супермаркетів, а значить -  і звільнити людей, що там працюють.

Наприкінці серпня 2017 року у Польщі нараховувалось 424 супермаркети Tesco. Закривши на початку 2018 року ще три, мережа зменшиться до 421 супермаркета.

Читайте також:

З 1 січня 2018 року пакети в польських магазинах будуть платними

Польський Сейм прийняв положення про заборону торгівлі в неділю

Biedronka та Lidl можуть оминути заборону торгівлі в неділю

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах