У трьох містах України запрацюють нові ППВА Польщі

20 Липня 2017
візи до Польщі

Пунктів Прийому Візових Анкет Польщі в Україні побільшає. Нові ППВА вже зовсім скоро з’являться у Запоріжжі, Херсоні та Кропивницькому.

ППВА у Запоріжжі розпочне свою роботу 26 липня 2017 року, а прийом оплат за послуги цього ППВА триває вже з 18 липня. Подати документи на візу у Пункт Прийому Візових Анкет в місті Запоріжжя зможуть особи, які мають офіційну прописку на території  Запорізької, Харківської Дніпропетровської, Луганської, Донецької, Сумської,та Полтавської областей. У випадку подання документів на шенген візу до ППВА в Запоріжжі, заявник повинен надати офіційне підтвердження працевлаштування або навчання на території цих семи областей. ППВА у Запоріжжі належить до Харківського округу.

ППВА у Херсоні вперше відкриє двері для клієнтів 24 липня 2017 року, а от провести оплату за послуги цього ППВА можна ще з 17 липня. Щоб подати документи на польську національну візу чи шенген візу до ППВА в Херсоні, потрібно бути офіційно прописаним в Одеській, Херсонській, Миколаївській області або в Республіці Крим. Для того, аби отримати шенген візу у ППВА в Херсоні, слід надати офіційне підтвердження працевлаштування або навчання на території вищеперелічених областей. ППВА у Херсоні належить до Одеського округу.

Третім ППВА, який незабаром почне прийом документів, стане Пункт Прийому Візових Анкет у місті Кропивницький. Цей ППВА прийматиме заявників з Кіровоградської, Київської, Чернігівської та Черкаської областей, які там офіційно прописані. Для того, щоб подати документи на Шенгенську візу до ППВА в Кропивницькому, потрібно до переліку необхідних документів додати офіційне підтвердження працевлаштування або навчання на території згаданих чотирьох областей. ППВА у Кропивницькому належить до Київського округу.

Про усі Консульства Польщі та ППВА, що діють на території України, ви можете прочитати у матеріалі Візові центри та консульства Польщі в Україні та Консульства України в Польщі.

Усі види польських віз детально описані ТУТ. Радимо вам також ознайомитись з інформацією про те, скільки грошей потрібно для перетину кордону до Польщі.

Звертаємо Вашу увагу на те, що з 12 червня 2017 року між Україною та країнами ЄС почав діяти безвізовий режим, а отже, перетинати кордон з Євросоюзом, зокрема з Польщею, можна на підставі біометричного закордонного паспорта.

Додамо також, що Польща стала першою країною ЄС, яка дозволила українцям легально працювати по біометричному паспорту. Нещодавно таку ініціативу по відношенню до українців перейняла ще одна країна Європи.

Читайте також:

Документи на візу в Польщу. Шенгенська віза

Польська робоча віза - 8 найпоширеніших запитань

Мінімальна та середня зарплата в Польщі в 2017 році

Безвізовий режим України з ЄС - найпоширеніші запитання

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах