В яких польських містах подешевшала нерухомість. Дослідження

29 Червня 2022
ціни на нерухомість в польщі 2022

Протягом тривалого часу ціни на нерухомість у Польщі, особливо у великих містах, зростали дуже динамічно. Не в останню чергу це було пов’язано із напливом українських біженців, які рятувались у сусідній країні від російської агресії. Проте зараз у кількох агломераціях спостерігається зворотна тенденція. Наприклад, у Катовіце, Кракові, Радомі та Любліні ціни в травні 2022 року були дещо нижчими, ніж у квітні, повідомляє businessinsider.com.pl

Як йдеться в дослідженні Expander та Rentier.io, у травні зниження цін зафіксували у восьми із 17 міст Польщі. Найбільш помітно вартість житла знизилась у Сілезії, зокрема в місті Катовіце - там впродовж місяця ціни впали на 3%. У Любліні та Сосновці власну квартиру у травні можна було придбати на 1% дешевше, ніж у попередньому місяці. Дещо знизалась вартість нерухомості також в Радомі, Кракові, Жешуві, Лодзі та Торуні. 

⇒ В яких містах Польщі поселилось найбільше українських біженців

актуальні ціни на нерухомість в польщі 2022

У той же час аналітики Expander і Rentier.io відзначають, що є й такі міста, де ціни за останній місяць значно зросли. У цьому переліку лідирує Ченстохова - у травні нерухомість подорожчала там на 8% у порівнянні з квітнем.

Помітне підвищення цін також стосується Гдині, Вроцлава та Щецина. У Варшаві вартість власного житла підвищилась на 1%. 

Експерти також порівняли ціни на житло у Польщі у травні 2022 та 2021 років. З’ясувалось, що в масштабах року вартість нерухомості зросла у кожному польському місті. Найбільше ціни підвищились знову ж таки в Ченстохові - аж на 24%. Разом з тим, середня вартість квадратного метра квартири коштує там 6,6 тис. зл. Таким чином, нерухомість в Ченстохові досі залишається однією з найдешевших у сусідній країні. 

Менш ніж 7 тис. злотих заплатимо за квадратний метр власного житла також у Сосновці та Радомі. Найдорожчою залишається Варшава - понад 13 тис. злотих за квадратний метр.

⇒ Читайте також:

В Польщі планують збудувати спеціальне житло для українських біженців

Ціни на нерухомість в Європі: Варшава майже така ж дорога, як Мадрид, Лісабон і Рим

Українці придбали в Польщі 4,5 тисячі квартир за 2021 рік

Головне фото: Oleksii Topolianskyi on Unsplash

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах