Україна планує відкрити всі пункти пропуску на кордоні з Польщею до кінця червня

18 Червня 2021
які кпп на кордоні з польщею працюють 2021

Після понад року закриття через карантинні обмеження на польсько-українському кордоні можуть запрацювати пункти пропуску Устилуг-Зосін, Смільниця-Кросценко та Угринів-Долгобичув. 

Так, якщо польська сторона дасть згоду, то вже з 23 червня 2021 року кордон з Польщею можна буде перетнути через всі дійсні контрольно-пропускні пункти. Про це повідомив начальник управління організації прикордонного контролю Адміністрації Держприкордонслужби України Юрій Лисюк, передає видання zaxid.net.

“Зараз приймається рішення польським урядом і нас буде офіційно поінформовано про те, що з 23 червня з нуля годин будуть відкриті пункти пропуску, які наразі не працюють. Це Смільниця, Угринів, Устилуг”, – сказав Лисюк.

Нагадаємо, зараз польсько-український кордон можна перетнути через такі КПП: 

  • Грушів-Будомєж
  • Ягодин-Дорогуськ
  • Шегині-Медика
  • Краковець-Корчова
  • Рава-Руська-Гребенне

Правила перетину українсько-польського кордону в умовах карантину

Також варто наголосити, що туристичні поїздки до країн ЄС досі під забороною для більшості громадян України. Зараз до сусідньої Польщі можуть в’їжджати лише власники Карти поляка, а також студенти та працівники, які мають право на тимчасове або постійне проживання. Після приїзду громадянам третіх країн, які не є повністю вакцинованими затвердженими на території ЄС вакцинами, потрібно або пройти самоізоляцію, або здати ПЛР-тест. Основною надією на відновлення повноцінних закордонних поїздок залишається масова вакцинація населення України проти Covid-19. 

Додамо, цими днями український уряд скасував обов’язкове проходження карантину та реєстрацію у додатку “Вдома”, а також необхідність здачі ПЛР-тесту для громадян України, які повертаються з-за кордону. Постанова Кабміну також поширюється на іноземних громадян, які мають посвідку на постійне проживання. 

Водночас під час перетину кордону з Україною іноземні туристи й надалі повинні мати страховий поліс на випадок захворювання на Covid-19, а також негативний результат ПЛР-тесту або антиген-тесту на Covid-19 чи довідку про повний курс вакцинації проти цієї недуги.

⇒ Читайте також:

З 3 червня змінились правила перевезення готівки через кордон Євросоюзу

На Львівщині відремонтують дорогу від Стрия до майбутнього КПП в Нижанковичах

З 1 червня 2021 року в Польщі починають діяти нові правила дорожнього руху

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах