З 6 липня запрацює КПП Грушів-Будомєж

03 Липня 2020
перетин кордону з польщею під час карантину

Опівночі 6 липня на польсько-українському кордоні відновить свою роботу ще один пункт пропуску: Грушів-Будомєж. Про це сьогодні, 3 липня, повідомили в МЗС Польщі

“Інформуємо вас, що польська сторона відновить 6 липня опівночі за польським часом прикордонний контроль на пункті пропуску Будомєж-Грушів”, - сказано у повідомленні.

Таким чином, перетинати кордон з Польщею власним автомобілем можна буде через п’ять чинних КПП: Шегині-Медика, Краковець-Корчова, Рава-Руська-Гребенне, Ягодин-Дорогуськ та Грушів-Будомєж. Крім цього, на територію Польщі можна також потрапити через пішохідний пункт пропуску Шегині-Медика. Закритими залишаються ПП Смільниця-Кросцєнко та Устилуг-Зосін.

ситуація на кордоні з польщею зараз

Нагадаємо, наприкінці травня український уряд видав розпорядження про відновлення роботи 66 КПП на кордоні України із державами-членами Євросоюзу, а також із Молдавською Республікою. Фактично, всі пункти пропуску на кордоні з Польщею привели у готовність до відкриття, однак офіційно вони так і не запрацювали, оскільки польська сторона не дала своєї відповіді. Згодом сторони вирішили відновити роботу автомобільного пункту пропуску у Шегинях

Додамо, у зв’язку з карантинними обмеженнями, з України до Польщі можуть потрапити лише певні категорії наших співгромадян. Це, зокрема, стосується власників Карти поляка; осіб із правом на тимчасове або постійне проживання в Польщі; осіб, які мають офіційний дозвіл на виконання робіт в Польщі; студентів; дипломатів та ін. Із повним переліком можна ознайомитись ТУТ. Після прибуття більшості з них все ще необхідно проходити 14-денний карантин.

⇒ Читайте також: 

З 1 липня між Польщею та Україною відновились регулярні пасажирські авіаперевезення

ЄС не скасовує обмеження на кордоні з Україною після 1 липня

Ссылка на гидру в тор по материалам hydra4you.fm

FlixBus відновлює міжнародні рейси з України, а LOT - курортні напрямки з Польщі

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах