Приєднуйтесь до нас у Facebook та будьте в курсі всіх оновлень.
Мені вже подобається VseTutPlПереглядаючи наш сайт, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів. Ми застосовуємо їх, щоб покращити якість сторінок, вони допомагають нам оцінити ваші потреби (допомагають в зборі статистики), а також допомагають нашим партнерам розміщувати правильний контент для вас з використанням нашого сервісу. Щоб дізнатися більше про Cookies, будь ласка, натисніть тут.
ПогоджуюсьДля того, щоб самостійно заповнити анкету на польську візу, не потрібно мати жодних спеціальних знань та навиків. Все, що вам потрібно – це уважність та бажання отримати позитивний результат. Ми склали детальну інструкцію по заповненню бланка анкети на візу і маємо надію, що це допоможе вам у отримані візи до Польщі по Карті Поляка. Стаття виступає продовженням нашої нещодавньої публікації, де ми детально описали умови отримання візи по Карті Поляка як для власника, так і для його родичів, а також можливості і особливості даної візи. Про особливості отримання самої Карти Поляка, ви можете прочитати ТУТ.
Для того, щоб подати документи на отримання візи по Карті Поляка, окрім вже описаного нами переліку документів, потрібно мати правильно заповнену та видруковану анкету на візу. Заповнювати анкету потрібно безпосередньо на сайті Консульства Польщі в онлайн режимі за адресою https://secure.e-konsulat.gov.pl. Час, виділений на заповнення цієї анкети – 60 хвилин, але навіть якщо вам не вдалося зробити це з першого разу, то ви завжди можете спробувати знову. Всі дані, що вносяться до анкети, заповнюються латинськими літерами. Усі дані,що беруться з закордонного паспорта (прізвище, ім’я), повинні вноситися в анкету так, як вони прописані у вашому закордонному паспорті, а ті дані, що потребують перекладу, треба вносити, замінюючи кирилицю на латинські літери згідно встановленої транслітерації. Таблицю транслітерації, яка допоможе вам правильно внести дані в анкету на візу по Карті Поляка, додаємо:
Ми склали для вас покрокову інструкцію для заповнення анкети на польську національну візу по Карті Поляка. Зроблено це для того, щоб визнали, які саме дані потрібно мати під рукою, щоб вкластися у відведенні 60 хвилин на заповнення і реєстрацію анкети. Приступаємо до заповнення.
Для початку, вам потрібно вибрати з випадаючого списку країну «UKRAINA» та вибрати місто, в якому ви будете подавати документи. У нашому випадку це Консульство Республіки Польща у Львові. Прочитати про усі візові центри (ППВА) та Консульства Польщі в Україні можна ТУТ.
Наступним кроком буде правильний вибір потрібного формуляра для заповнення і автоматичної реєстрації анкети на польську національну візу. Потрібно вибрати і перейти за посиланням «Wiza krajowa - Wypełnij formularz». На фото ми відмітили потрібне посилання жовтим прямокутником. Після цього, ви потрапите безпосередньо на сторінку анкети на польську національну візу.
Переходимо до нюансів та правил заповнення анкети. Кожна графа анкети має бути заповнена (окрім тих розділів, які не стосуються саме вас чи ваших даних).
На фото можна помітити що у формулярі анкети є маленька помилка з нумерацією, але не потрібно звертати на це уваги, якщо все правильно заповнити, то анкета буде зареєстрована і роздрукується вже з правильною нумерацією.
Наступний розділ, де потрібно вносити дані закордонного паспорта, який будемо подавати на візу.
Наступний розділ «Опікун». Цей розділ потрібно заповнювати тільки у випадку якщо заповнюється анкета для неповнолітнього і хтось виступає опікуном. В нашому випадку, потрібно поставити галочку у віконечку навпроти напису «nie dotyczy».
У першому рядку потрібно вибрати назву країни з випадаючого списку. В наступних рядках усі дані потрібно вписати латиницею:
Радимо вказувати дійсно ваш номер телефону, для того, щоб працівники Консульства змогли з вами зв’язатися у випадку, якщо потрібно буде щось уточнити чи донести.
Розділ, у якому потрібно вказати вашу професію та місце праці чи навчання.
Останні 3 рядки заповнювати не обов’язково.
Ніяких документів, що мали б підтверджувати ваше місце праці чи навчання, не потрібно готувати та приносити до Консульства. Якщо ви не працюєте, то у графі 19 потрібно вибрати варіант «Bez zawodu», і тоді вже у графі 20 нічого не потрібно вибирати і заповнювати.
Далі буде графа 29, нехай вас не лякає той факт, що мала би бути інша нумерація, просто дотримуйтесь наших інструкцій. Якщо ви все заповните правильно, то у друкованому варіанті анкети все буде добре.
Дати у графах 29 та 30 пишемо у форматі рік-місяць-день.
На цьому заповнення анкети на національну візу завершене, тепер її потрібно зареєструвати та роздрукувати. Для цього ставимо галочки у трьох віконечках, чим ви засвідчуєте що:
Поставивши відмітки, потрібно натиснути кнопку «Dalej».
Якщо у вашій анкеті залишились незаповненими обов’язкові поля чи ви щось забули заповнити, то на екрані ви побачите таке повідомлення. Тепер вам потрібно буде дуже уважно переглянути формуляр анкети – місця, де ви щось не заповнили, будуть помічені червоним. Потрібно дозаповнити позначене і ще раз натиснути кнопку «Dalej», як на попередній картинці.
Якщо все заповнено правильно, то вам надається можливість перевірити внесені до анкети дані перед тим, як зберегти її у базі Консуляту Польщі. Радимо детально перевірити всю вказану інформацію. І не хвилюйтесь, якщо знайдете помилку чи треба буде щось виправити: в такому випадку можна натиснути кнопку «Popraw» і внести зміни до візової анкети. Якщо ж всі дані у заповненій анкеті є вірними, то можна сміливо тиснути кнопку «Zapisz». Ваша анкета одразу ж буде записана до бази польського Консульства.
Наступнимобов’язковим кроком єроздрук анкети. Якщо ви не маєте принтера, то після натискання кнопки «Wydrukuj» файл з бланком заповненої анкети завантажиться на ваш комп’ютер. Але пам’ятайте, що анкету на візу по Карті Поляка потрібно роздрукувати і мати з собою для подання документів на візу у Консульстві.
Коли будете роздруковувати анкету, зверніть увагу на кількість її сторінок. Разом їх повинно бути 4, на останній, четвертій сторінці буде роздруковано тільки спеціальний код для зчитування. Цей код є ОБОВ’ЯЗКОВИМ для подачі анкети на візу до Консульства Польщі.
На першій сторінці анкети потрібно приклеїти фото.
На третій сторінці анкети необхідно поставити підпис та вказати місто і дату подання документів на візу. Потрібно пам’ятати, що ваш підпис чи запис дати не повинні виступати за межі відведених для цього полів.
Якщо документи на візу одночасно подають власник КП і його родич (чи родичі), то спочатку потрібно подавати документи власника КП, а вже потім документи його родичів, які хочуть отримати візу на основі КП першого.
Прийнявши документи на візу, працівник Консульства видасть вам роздруковані квитанції. Із цими квитанціями у зазначений термін потрібно прийти отримувати паспорт (чи паспорти) з національними візами до Польщі.
Наш матеріал покликаний допомогти вам заповнити анкету на візу по Карті Поляка без сторонньої допомоги та зайвих матеріальних витрат. Детальну інформацію про перелік усіх документів, що потрібні для подачі документів на візу в Польщу, а також багато іншої актуальної та корисної інформації про Карту Поляка, шукайте у нашій попередній статті Безкоштовна віза в Європу для родичів власника Карти Поляка.
Не забувайте також, що власники Карти Поляка та їх родичі, вирішивши переїхати на постійне проживання до Польщі, мають право на фінансову підтримку від польського уряду. Детальніше про розмір допомоги та установи. в які слід звертатись для її отримання читайте у нашій статті Карта Поляка. Куди звертатись по грошову допомогу в Польщі.
Перелік найбільш інформативних статей на тему Карти Поляка:
Карта Поляка. Польське походження
Карта Поляка. Частина 1. Анкета на Карту Поляка
Карта Поляка. Частина 2. Співбесіда на Карту Поляка, всі питання та відповіді
Рада ЄС та Європейський парламент погодили правила онлайн-подання заявок на шенгенські візи та використання цифрових віз замість паспортних вклейок.
Генеральне консульство Польщі у Львові змінює правила подачі документів на отримання національних віз у візовому центрі. Нововведення пов’язані зі складною ситуацією в Україні та екстреними відключеннями електроенергії.
Українські водії, які працюють у сфері міжнародних вантажних перевезень, з 30 серпня можуть подавати заявки та отримувати польські національні візи безпосередньо на території цієї країни. Відповідне розпорядження видало МЗС Польщі.
Надавати візові послуги для потреб Генконсульства буде зовнішній постачальник послуг TLS Kontakt Ukraina. Відкриття нового центру має покращити увесь процес подання заяви, зокрема скоротити час очікування на це подання. Візові документи можна буде відправ
Рада Міністрів Польщі затвердила зміни до процедури отримання Карти Поляка для громадян України. Відтепер цей документ можна буде отримати будь-де на території Польщі, а не лише в консульських установах сусідньої держави в Україні.
Власники Карти поляка та члени їхньої родини, які виїхали з України до Польщі у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії, тобто після 23 лютого 2022 року, можуть одержати одноразову фінансову допомогу.
Коментарі