Необхідні документи на Карту поляка

09 Липня 2015
Необхідні документи на Карту поляка карта поляка

      З нашої статті Що таке Карта поляка і як її отримати ви дізналися про усі необхідні умови та принципи отримання цього документу. Якщо ви зацікавилися можливістю отримання і відповідаєте усім вимогам, то вам потрібно знати список необхідних документів на Карту Поляка, який ви подаватимете в консульство. Нижче ми опишемо усі кроки їх підготовки:

  1. Завантажте з головної сторінки консульства або ж візьміть в самій консульській установі анкету, яку необхідно уважно та акуратно заповнити. Інструкцію по заповненню ви можете знайти в нашій статті Як правильно заповнити анкету на Карту поляка? Після цього не забудьте підписати вашу заяву у зазначеній області, де важливою вимогою є поставити підпис не виходячи за рамки.
  2. Зробіть фото та вклейте його на вказане місце в анкеті. Розмір фото 3,5 – 4,5 см. Радимо взяти кілька фотографій з собою, бо при неправильному заповненні анкети, ви будете змушені її переробити.
  3. Зробіть ксерокопію закордонного і українського паспортів (сторінки з фотокарткою та сторінки з місцем прописки). Проте оригінали документів потрібно теж взяти з собою.
  4. Підготуйте документи, які свідчать, що ви маєте польське походження, а саме довідку з архіву про національність бабусі чи дідуся або ж свідоцтво про народження чи шлюб батьків, де вказана ця ж інформація. Пам’ятайте, що якщо ви подаєте свідчення, що наприклад ваша бабуся полька, то вам потрібно принести материне свідоцтво про народження чи паспорт, щоб доказати, що ви справді її внучка. Якщо ви не маєте польського походження, але активно діяли на користь польської культури чи польського товариства, то вам потрібно звернутись до цієї спільноти за довідкою, яка це засвідчить. Подавайте тільки ті документи, які чітко і зрозуміло доведуть вашу приналежність до польського народу.
  5. Зробіть копії документів, які вказані в п.4.
  6. Зателефонуйте в консульство, щоб призначити дату та час зустрічі з консулом для отримання Карти Поляка. Ви повинні розуміти, що зустріч проводитиметься на польській мові.

Після того, як матимете усі вищеперечислені документи і їх копії, готуйтесь до зустрічі.

Детальніше про те, як заповнити анкету на Карту Поляка читайте ТУТ. А ретельно підготуватись до співбесіди з консулом стосовно призначення вам Карти Поляка вам допоможе наш матеріал Карта Поляка. Частина 2. Співбесіда на Карту Поляка - тут зібрані найчастіше задавані питання на співбесіді з консулом разом з правильними відповідями.

Радимо вам також переглянути актуальні статті з усією необхідною інформацією стосовно Карти Поляка:

КАРТА ПОЛЯКА. ЧАСТИНА 1. АНКЕТА НА КАРТУ ПОЛЯКА.

КАРТА ПОЛЯКА. ПОЛЬСЬКЕ ПОХОДЖЕННЯ

КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ ЗА ФІНАНСОВОЮ ДОПОМОГОЮ ПО КАРТІ ПОЛЯКА

БЕЗКОШТОВНА ВІЗА ДЛЯ РОДИЧІВ ВЛАСНИКА КАРТИ ПОЛЯКА

ЗРАЗОК ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ НА ВІЗУ ПО КАРТІ ПОЛЯКА РОДИЧА

КАРТА ПОЛЯКА - КАРТА ПОБИТУ - ПОЛЬСЬКЕ ГРОМАДЯНСТВО

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах