Aldi шукає близько тисячі працівників у свої нові магазини у Польщі

17 Лютого 2022
робота касира продавця в польських супермаркетах вакансії

Німецька торгівельна мережа Aldi виділить 30 млн злотих на створення понад 800 нових робочих місць у Польщі. Працівники мережі можуть розраховувати на зарплати від 3,4 тис. до понад 6,4 тис. злотих - фактичні виплати будуть залежати від посади та досвіду роботи. Заохочують високими зарплатами потенційних співробітників також й інші польські мережі супермаркетів, передає businessinsider.com.pl

У 2022 році Aldi планує відкрити у Польщі близько 60 магазинів і новий центр дистрибуції. Тільки для роботи на складі мережа працевлаштує близько 200 осіб, решта співробітників будуть зайняті у нових магазинах. 

“Ситуація на ринку динамічна і особливо вимоглива до роботодавців. Знайти потрібних співробітників для багатьох роздрібних мереж досі непросто, а вони є основою нашого бізнесу. Тому Aldi постійно підвищує свою конкурентоспроможність на ринку, збільшуючи розмір заробітку та привабливість соціального пакету”, – каже Анна Голеновська, директор відділу кадрів Aldi Polska.

Цього року продавці, які починають роботу в Aldi, будуть отримувати зарплату від 3410 до 4010 злотих/брутто на місяць. Заробіток людей на посаді продавця, зі стажем не менше трьох років, становитиме 3810-4410 злотих/брутто. Працівник складу з найкоротшим стажем зможе розраховувати щомісяця на 3810 злотих/брутто. Найбільше заробить керівник магазину-початківець — від 5615 до 6415 злотих. 

⇒ Biedronka запускає лотерею, де головний виграш - 500 тисяч злотих на купівлю квартири

вакансії в польщі для українців 2022pomorska.pl

Окрім скасування пробного періоду для нових співробітників, мережа пропонує доступ до приватної медичної допомоги для працівників та їхніх сімей, а також страхування життя та можливість використання спортивно-розважальних пакетів Medicover Sport. Крім цього, кожна особа в організації має доступ до навчання, що відповідає займаній посаді та сфері роботи.

З березня також зросте зарплата працівників мережі супермаркетів Kaufland - з цією метою компанія планує витратити 70 мільйонів злотих. Максимальна зарплата касирів зросте на 400 злотих. 

“Зарплата касира-продавця в мережі Kaufland становить до 4100 злотих брутто. Після підвищення, яке почне діяти з 1 березня 2022 року, працівники на цій посаді отримають винагороду до 4500 злотих брутто”, - йдеться у повідомленні Kaufland. 

Нагадаємо, Biedronka і Lidl підвищують зарплати та шукають нових працівників.

Так, продавець-касир, який тільки розпочинає свою кар’єру в Бедронці, з січня 2022 року зароблятиме від 3460 зл до 3800 зл/брутто. А той, хто працює на цій посади більше трьох років, отримуватиме щомісяця від 3600 до 4050 зл/брутто. 

Керівник супермаркету-початківець може розраховувати на щонайменше 5100 зл/брутто. Підвищать зарплати і працівникам дистрибуційних центрів мережі. Працівник складу з найменшим стажем зможе розраховувати щомісяця на суму від 3800 до 4100 злотих брутто, а інспектор у справах адміністрації та складу – 4650-4950 злотих брутто.

З нового року до групи працівників, які отримують вищу зарплату в Бедронці, приєдналися працівники головного офісу, регіональних відділень та Центру спільного обслуговування.

⇒ Читайте також:

Інфляція у Польщі на рівні 9,2%: в яких супермаркетах можна дешево закупитись

Робота в Польщі: у яких сферах економіки зараз є найбільше вакансій

Скільки карт тимчасового перебування видали українцям у Польщі в 2021 році

Головне фото: galeria.bankier.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах