Бедронка навчатиме нових працівників через окуляри віртуальної реальності

17 Грудня 2019
робота в бедронці польща

Польща - одна із найбільш відкритих у плані трудової міграції європейських країн. Не дивно, що все більше українців у пошуках роботи обирають саме польські підприємства та фірми. Знайти легальну і добре оплачувану роботу в Польщі цілком реально і з роками все простіше. Зважаючи на те, що саме завдяки працівникам з України польська економіка за п’ять останніх років зросла на 11%, місцеві компанії охоче приймають на роботу наших співвітчизників та створюють для них зручні умови праці.

Так, нещодавно популярна польська мережа супермаркетів Biedronka підготувала цілу серію україномовних промороликів, які рекламують мережу магазинів як хороше місце праці для українців. Серед очевидних переваг Бедронки - офіційне працевлаштування, медичне страхування, безкоштовна допомога в отриманні Карти часового побиту, повний соціальний пакет для працівника і його сім’ї та інше. 

А тепер стало відомо, що для навчання нових працівників Бедронка планує використовувати окуляри віртуальної реальності (gogle VR). Це зробить процес адаптації до нових умов роботи не лише простішим, але й приємнішим та більш пізнавальним.

⇒ В 2020 році мінімальна зарплата в Польщі суттєво зросте

супермаркети biedronka в польщі

Робота в Бедронці в Польщі - як навчатимуть нових працівників

Бедронка вже розпочала тестування окулярів віртуальної реальності у 8 супермаркетах Польщі. Gogle VR використовуватимуть, перш за все, аби навчити нових працівників як випікати хлібобулочні вироби. Окрім цього, мережа планує запровадити чатбот, завдяки якому працівники у простий та швидкий спосіб отримуватимуть внутрішню інформацію про діяльність фірми тощо.

"Ми розпочали тестування окулярів віртуальної реальності, оскільки це доволі зручний гаджет. Він в реалістичний спосіб навчить нових працівників тому, чого у традиційний спосіб було б дорожче і важче навчити. Головна перевага Gogle VR - це те, що практикуватись і помилятись можна безліч разів без жодних додаткових затрат. Це також зробить нашу фірму більш привабливою в очах потенційних робітників", - вважає старший керівник з навчання в мережі Бедронка Катажина Козира.

Окуляри віртуальної реальності наразі випробовують в супермаркетах Бедронка у Варшаві, Бидгощі, Глівіцах, Лодзі, Ястшембі-Здруй, Зеленій Гурі та Кошаліні. 

⇒ З 2020 року соцстрахування працівників в Польщі може значно подорожчати

Навчання виглядає так: працівник одягає окуляри, а до рук бере два спеціальні джойстики. Так він переноситься до віртуального магазину, в якому за допомогою пульта управління і рухів долонею можна пересувати картонні коробки з продуктами, хапати щипці для хлібних виробів, відкривати двері, підписувати документи і навіть одягати спецодяг. Тобто, одягнувши окуляри, працівник виконує все те, що доведеться робити в реальній роботі. 

робота склад бедронка

робота в польщі в супермаркетах

Під час віртуальних навчань новий працівник Бедронки проходить такі 3 етапи:

  • інструктаж, який крок за кроком показує весь процес випікання хліба;
  • самостійне випікання, під час якого система миттєво реагує і дає зворотну інформацію;
  • перевірка навиків. 

"Для мене окуляри ВР стали справжньою новинкою, але після кількох перших хвилин невпевненості і звикання до джойстиків, я досить швидко увійшла у віртуальний світ супермаркета. Фактично, це дуже зручний гаджет для того, щоб крок за кроком навчитись як безпечно випікати хліб і булки", - зазначає одна із учасниць тестування Александра Камінська.

Та інновації у польській Бедронці на тому не закінчуються. Для зручності працівників мережа вже в грудні запроваджує внутрішніх чатбот, завдяки якому вони у будь-який час зможуть швидко отримати персоналізовані відповіді на запитання щодо доступних пропозиції програми підтримки та іншого. 

Нагадаємо, Бедронка - це найбільша мережа дисконт-супермаркетів в Польща, яка має майже 3 тисячі магазинів по всій країні. У 2018 році фірма офіційно працевлаштувала в Польщі понад 2000 іноземців, в тому числі з України. А з лютого 2019 року в мережі діє гаряча лінія з підбору персоналу польською та українською мовами.

⇒ Читайте також:

Повернення Tax-free (Такс Фрі) в Бедронках (Biedronka) в Польщі

Новий формат Biedronka: магазини на колесах зі знижками до 70%

Сarrefour відкриває в Польщі мережу супермаркетів з біо-продуктами

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах