Новий формат Biedronka: магазини на колесах зі знижками до 70%

19 Серпня 2019
Фургони-аутлети від Biedronka

Мережа супермаркетів Biedronka визнана найпопулярнішою торговою мережею Польщі. І популярністю вона користується не лише серед поляків. Здебільшого наші співвітчизники, вирушаючи на закупи в Польщу, так само обирають для цього супермаркети Biedronka.

Шопінг в Польщі вже давно став для наших співвітчизників вельми вигідною справою, тож черги на кордоні з тих, хто бажає скупитися саме в Польщі, не меншають. Це і не дивно, адже популярні польські дисконти (до числа яких входить і Biedronka) завжди пропонують своїм клієнтам знижки і вигідні акційні пропозиції, та й самі ціни на продукти і товари тут одні з найдешевших в Європі.

До речі, практично всі польські супермаркети щотижня випускають промогазетки з акціями на певні товари, ознайомитися з ними ви можете на нашому сайті.

Фургони-аутлети від Biedronka в Польщі: як працюють і де знаходяться

Biedronka - найпопулярніша мережа супермаркетів в Польщі - неабияк потішила своїх покупців. Відтепер мережа відкриває новий формат магазинів - пересувні фургончики-аутлети, де товар можна придбати зі знижкою аж до 70%!

В нових мобільних магазинах Biedronka можна придбати промислові товари за зниженими цінами. Працюють такі фургони за принципом аутлету (з англ. Outlet - "ринок збуту", "торгова точка"), тобто магазину, що пропонує товари зі значними знижками (від 50 до 70%). 

Фургони-аутлети від Biedronka

Фургончики-магазини не матимуть постійного місця перебування, а курсуватимуть містами Польщі, зупиняючись там на декілька днів. Робочий час такого фургончика-магазину з 9:00 до 20:00.

Вантажівки Biedronka обладнані платіжними терміналами для оплати картками та кондиціонерами, які підтримують комфортну температуру протягом спекотних літніх днів. В причепах фургонів на площі 36 м2 розташували 15 піддонів з великим асортиментом непродовольчих товарів та текстилю за доволі привабливими цінами.

Наразі містами Польщі вже курсує три так звані Biedronka Outlet Trucks, які змінюють своє розташування кожні 7 днів. 

Першими спробувати новий вид сервісу від Biedronka випала честь містам Чарнкув (Czarnkow), Ґнєзно (Gniezno) i Залясево (Zalasewo), де аутлет-вантажівки будуть до понеділка 19 серпня включно.

З вівторка 20 серпня, Biedronka Outlet Trucks вирушать до наступних трьох міст: 

  • Курник (Kórnik) - вул. Woźniak
  • Львувек (Lwówek) - вул. Pniewskia 
  • Вронкі (Wronki) - вул. Mickiewicza 24

Нагадаємо, минулого року в Польщі почали відкривати стаціонарні аутлети від Biedronka. Перший такий магазин почав працювати у Познані, другий - в Гданську. А загалом в планах Biedronka відкрити подібні аутлети по всій Польщі. 

⇒ Читайте також:

Мережа супермаркетів Biedronka запрошує українців на роботу

Мережа Biedronka відкриває в Польщі новий формат магазинів - аутлети

Biedronka відкрила в Польщі магазини нового формату. Такою ми її ще не бачили!

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах