Графік роботи супермаркетів у Польщі напередодні Великодня 2018

30 Березня 2018
Великдень в Польщі

Наближається найбільше для усіх християн свято – Великдень (Wielkanoc). Для Польщі, яка визнана найрелігійнішою країною Європи,  це свято завжди мало особливе значення. Оскільки переважна більшість поляків сповідує католицизм, то Воскресіння Христове святкують тут згідно з Григоріанським календарем. Цьогоріч католицький, або, як часто кажуть українці, польський Великдень випадає на 1 квітня.

Вихідні в Польщі на Великдень 2018

Традиційно в Польщі на Великдень роблять два вихідних – у неділю та понеділок. У ці святкові дні для більшості населення Польщі є можливість відпочивати довше – так званий довгий вікенд (Długi weekend) триває цілих три дні. Цього року поляки святкуватимуть з 1 по 2 квітня.

Вихідні в Польщі на Великдень 2018

Оскільки Великдень – це офіційний вихідний день в Польщі, то слід зауважити, що усі магазини, торгові та розважальні центри, кафе і ресторани будуть зачиненими.

Вихідні в Польщі на Великдень 2018

До того ж, багато українців на вихідні будуть їхати додому, а тому в ці дні рекомендуємо особливо уважно стежити за чергами на кордоні. Самі ж поляки намагаються провести Великодні свята зі своєю ріднею, а тому часто на дорогах Польщі можуть виникати затори.

Як працюватимуть супермаркети в Польщі перед Великоднем 2018?

До Великодня кожен готується заздалегідь. Після Великого посту усі намагаються зробити запаси м’яса, ковбас, шинок, сиру, накупити яєць для освячення в великодньому кошику та скласти святкове меню, аби пригощати гостей. Тож перед святом усі поспішають на закупи. Тим більше, що зазвичай великі мережі супермаркетів пропонують різноманітні передсвяткові знижки, акційні пропозиції тощо.

До речі, ознайомитися із ними ви можете у нас на сайті в розділі Акції та знижки. Тут ви знайдете найсвіжіші промогазетки усіх польських супермаркетів і зможете обрати для себе найцікавіші пропозиції.

Як працюватимуть супермаркети в Польщі перед Великоднем

Однак вирушаючи на передвеликодні закупи необхідно спочатку перевірити графік роботи супермаркетів. Відповідно до прийнятого нещодавно в Польщі закону про заборону торгівлі в неділю, торгівля в квітні не здійснюватиметься 1, 2, 15 та 22 числа. Окрім того, відповідно до того ж таки закону, напередодні Пасхи усі магазини повинні працювати неповний робочий день.

Читайте також: Заборона торгівлі в неділю та свята у Польщі в 2018 році

Відповідно до закону про заборону торгівлі, торгові заклади напередодні Великодня та Різдва можуть працювати не пізніше, ніж до 14:00. Ще минулого року, до прийняття закону, покупки у Велику суботу (Wielką Sobotę) можна було робити до 16:00, а подекуди і до 18:00 год. Однак вже цьогоріч 31 березня графік роботи супермаркетів буде скороченим. Зате у п’ятницю усі торгові заклади працюватимуть у звичайному режимі.

Читайте також: Мережа супермаркетів Biedronka відтепер буде працювати довше

Графік роботи супермаркетів в Польщі у Велику суботу

Найбільша мережа супермаркетів в Польщі - Biedronka - оголосила, що в суботу її магазини будуть відкриті до 13:00.  У Biedronka також додають, що в період збільшення кількості відвідувачів в магазинах планується збільшити кількість співробітників, аби зменшити черги на касах і максимально швидко обслуговувати покупців.

Графік роботи супермаркетів в Польщі у Велику суботу

У Велику Суботу до 13:00 також працюватимуть супермаркети Carrefour, Auchan та Tesco. А АЗС від Tesco будуть працювати в цей день до 14:00.

Якщо ви збираєтеся робити покупки в Lidl, тоді вам доведеться робити це швидше, оскільки ця мережа супермаркетів 31 березня буде відкритою лише до 12:30.

Час роботи супермаркетів мережі Piotr i Paweł у різних містах може відрізнятися, однак усі вони будуть відкриті в суботу не довше, ніж до 13:00.

Графік роботи супермаркетів в Польщі

у Велику суботу (31 березня)

Biedronka до 13:00
Carrefour до 13:00
Auchan до 13:00
Tesco до 13:00
Lidl до 12:30
Piotr i Paweł до 13:00

Є й такі заклади, які у Велику суботу не підлягатимуть забороні торгівлі після 14:00. Зокрема, повний робочий день, як і зазвичай, працюватимуть аптеки, пекарні, кондитерські, флористи та автозаправні станції.

Зауважте, що зробити покупки буде неможливо також у наступну неділю та понеділок (1 і 2 квітня). Відкритими залишатимуться лише аптеки та АЗС. Тож плануйте свої покупки завчасно.

Веселих свят!

Читайте також:

Перша неділя без торгівлі в Польщі: як це було?

Привітання, побажання та компліменти польською мовою

Вихідні і святкові дні та довгі вікенди в Польщі у 2018 році

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах