Піший пункт пропуску Шегині-Медика відновить свою роботу

13 Травня 2020
піший перехід шегині-медика відновить роботу

Уряд України вирішив відновити роботу ще одного КПП на кордоні з Польщею. Так, сьогодні, 13 травня, під час чергового засідання міністри проголосували за постанову про відновлення роботи пункту пропуску Шегині-Медика, що на кордоні з Польщею. 

Як відомо, саме на цьому КПП діє єдиний пішохідний перехід через кордон Україна-Польща. За рішенням уряду, пункт пропуску відкриється з моменту офіційної публікації постанови, тобто вже через кілька днів.

Як зазначив у коментарі для видання  ZAXID.NET заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень, відновлення роботи пішого пункту перетину кордону у Шегинях автоматично означатиме припинення організованого тимчасового перевезення людей через кордон у Краківці та Раві-Руській. 

«Єдиний пішохідний перехід у Шегинях буде функціонувати у загальному порядку з урахуванням вимог карантину, які у нас зараз є», – пояснив Тарас Грень.

перетин кордону з польщею під час карантину

Нагадаємо, зараз на кордоні з Польщею через суворі карантинні обмеження пропуск людей здійснюється лише через КПП Ягодин-Дорогуськ, Краковець-Корчова та Рава-Руська-Гребенне. Останній відновив свою роботу лише кілька днів тому

Додамо, Польща продовжила дію обмежень на перетин своїх зовнішніх та внутрішніх кордонів з іншими країнами до щонайменше 12 червня 2020 року. Так, на територію держави зможуть в’їжджати лише певні групи іноземних громадян. Зокрема, йдеться про тих, хто є подружжям або дітьми громадян Польщі; а також власників Карти поляка; дипломатів та членів їх родин; іноземців, які мають право на постійне або тимчасове проживання на території Польщі та іноземців, які мають право працювати на території Польщі.

Окрім цього, після прибуття до Польщі громадяни України, Росії та Білорусі все ще зобов’язані пройти обов’язковий 14-денний карантин. Нещодавно цей обов’язок скасували лише для громадян сусідніх з Польщею країн Євросоюзу, які прибувають в Польщу з метою навчання або виконання роботи. Мету в’їзду необхідно підтвердити документально.

⇒ Читайте також:

Які заклади відкриються в Польщі з 18 травня і коли повноцінно запрацює кордон

Якість польських доріг нижча ніж в Індії та Намібії. Дослідження

Реконструкції КПП на кордоні з Польщею бути: уряд зняв законодавчі обмеження

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах