Польський банк Pekao впроваджує ряд послуг для українців в Польщі

02 Липня 2018
Польський банк Pekao

Як свідчать дані Міністерства сім'ї, праці та соціальної політики Польщі, кількість українців, які легально працюють в Польщі становить майже два мільйони і передбачається, що до кінця 2018 року ця цифра зросте навіть до трьох мільйонів. В той же час, згідно зі статистикою, яку передала Польща в Міністерство освіти і науки України, у польських вузах навчається зараз приблизно 60 тисяч студентів з України

У зв'язку з цим польські банки починають активно боротися за прихильність українців - адже це найчисельніша група іноземців у Польщі. У Польщі провели дослідження, яке показало, що лише близько 10% українців користуються банківськими послугами у Польщі. 

Так, 62% українців, які працюють в Польщі, не відправляють гроші додому. Швидше за все, вони просто збирають усі зароблені гроші і привозять їх додому тоді ж, коли повертаються самі, а не переказують певну суму коштів щомісяця, щоб не платити за послугу грошових переказів. Ще 14 % відправляють зароблені в Польщі кошти на батьківщину через довірених осіб і лише трохи більше 4% людей переводять кошти за допомогою банківського переказу.

переказ коштів з Польщі в Україну

І навіть попри це українці складають найбільшу групу серед іноземців у Польщі, які користуються послугами банківського сектору. Так, лише за один квартал 2017 року українці, що працюють у Польщі, переказали додому в Україну 3,2 мільярди злотих, тобто близько 770 мільйонів євро. 

Нові послуги банку Pekao для українців в Польщі

Найчастіше українці обирають польський банк Pekao: майже кожен четвертий (22,5%) громадянин України, який використовує банківські послуги в Польщі, є клієнтом саме банку Pekao (загалом - понад 70 тисяч осіб). Серед студентів це відсоткове значення ще вище: кожен третій (30%) студент з України має рахунок в Pekao (11,4 тис.).

польський банк Pekao

Саме тому відомий польський банк Pekao вирішив розвивати свої послуги в секторі обслуговування іноземних клієнтів, а конкретно - власне українців. Зокрема, вже з липня банк планує впроваджувати цілий ряд нових послуг, що покликані задовольнити потреби українців в Польщі. Зокрема, в Pekao повідомили про запровадження наступних послуг:

Безкоштовний переказ коштів з Польщі в Україну

Однією з найвигідніших анонсованих банком послуг є запровадження послуги безкоштовного переказу грошей в Україну. Як повідомляється, дана послуга буде доступною вже з липня цього року.

Запуск сервісу Pekao24 та мобільного додатку PeoPay українською мовою

Вже невдовзі українці матимуть змогу користуватися сервісом Pekao24 та мобільним додатком PeoPay українською мовою. Згідно з дослідженням, проведеним банком, лише 10% громадян України користуються банківськими послугами в Польщі і однією з головних причин такої неактивної діяльності є саме мовний бар'єр. 

Тому в банку Pekao вирішили запровадити сервіс Pekao24 та мобільний додаток PeoPay українською мовою

Крім того, для українців тут створена також гаряча лінія, де надають підтримку клієнтам українською мовою. Вся документація для зручності клієнтів також дублюється українською.

Безкоштовний переказ коштів з Польщі в Україну

Безкоштовне відкриття konto (банківського рахунку) для українців в Польщі

В рамках спеціальної пропозиції від банку Pekao, клієнти з України можуть безкоштовно відкрити власне konto (банківський рахунок) у Польщі та отримати платіжну картку

Відкриття банкоматів Pekao в Україні

Оскільк банк запроваджує пропозицію безкоштовного відкриття рахунку та вироблення платіжної картки, Pekao передбачає також можливість знімати кошти в банкоматах не лише Польщі, а й за кордоном, зокрема і в Україні. Саме з цією метою банк передбачає встановлення банкоматів Pekao в Україні.

Відкриття банкоматів Pekao в Україні

Інші послуги від банку Pekao для українців в Польщі

Окрім анонсованих послуг, банк також запроваджує такі корисні функції для українців в Польщі як:

  • Інформаційна підтримка клієнтів банку українською мовою;
  • Переказ коштів через Western Union у відділеннях банку або через інтернет-банкінг;
  • Безкоштовний переказ в Україну доларів США та євро (за умови відкритого рахунку в одному з банків України);
  • Привабливі курси валют у філіях банку.

Отож, як бачимо, польські банки стали активно розроблювати нові пропозиції для залучення більшої кількості клієнтів, зокрема і з України та створення широкої мережі послуг для іноземців у Польщі.

Читайте також:

Обмін валют в Польщі

В Польщі зміняться правила розрахунку платіжною карткою Mastercard

Українці переказали додому з Польщі понад 3 мільярди злотих

За перший квартал 2018 іноземці витратили в Польщі майже 10 мільярдів злотих

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах