Працівники Бедронки у Польщі вимагають підвищення зарплат на 500 злотих

08 Серпня 2022
закупи в польщі в супермаркетах бедронка

Минулого тижня торговельна мережа Biedronka накликала на себе гнів власних працівників, адже у польських ЗМІ поширювались чутки про нібито відкриття кількох сотень супермаркетів бренду у неторгові неділі. Повідомлялось, що мережа планувала 7 серпня відкрити свої крамниці, переформатувавши їх на так звані “клуби читача”. Представники компанії офіційно ці чутки не коментували, а у неділю так і не відкрили жодного свого супермаркету. Здавалося б, шум у пресі мав би затихнути. Проте сьогодні стало відомо, що працівники Бедронки на цьому не зупинились і тепер вимагають в керівництва суттєвого підняття зарплат. З цією заявою виступило одразу три профспілки, повідомляє businessinsider.com.pl.

Про плани торговельної мережі Biedronka скористатись винятком із правила про заборону недільної торгівлі в Польщі одним із перших повідомляло видання wiadomoscihandlowe.pl із посиланням на власні джерела в компанії. Розголос дійшов навіть до польського уряду, адже міністерка у справах сім'ї Марлена Малонг анонсувала перевірки. Зрештою, минулої неділі супермаркети Бедронки так і не запрацювали. Та все ж мережа зіштовхнулась зі серйозними проблемами у кадрових питаннях. 

Так, за інформацією видання dlahandlu.pl, одразу три професійні спілки надіслали до правління компанії Jeronimo Martins Polska, яка є власником мережі Бедронка, прохання про підвищення рівня зарплат. 

“У листі, надісланому 5 серпня, профспілки вимагають негайного порушення питання щодо підвищення зарплат працівників Бедронки. Представники цих організацій аргументували свою позицію, зокрема, кільканадцятивідсотковою інфляцією, яка викликає серйозне занепокоєння та незадоволення. Також профспілки пишуть про великі ротації працівників і нестачу позитивної фінансової мотивації. Працівники скаржаться, що втрачають премію після кожного внутрішнього аудиту”, - йдеться в публікації. 

Так, автори звернення вимагають додаткових 500 злотих нетто для кожної особи, яка працевлаштована на фірмі. У разі відмови вони погрожують керівництву тим, що перейдуть на роботу до конкурентів. 

Варто зазначити, що Jeronimo Martins Polska - це найбільший приватний роботодавець у Польщі, який працевлаштовує близько 70 тисяч осіб. Компанія є стратегічним партнером організації Forum Odpowiedzialnego Biznesu (Форум відповідального бізнесу). Вартість інвестиції групи Jeronimo Martins у Польщі з 1995 року становить понад 14 млрд злотих.

Востаннє Бедронка підвищувала зарплати своїм працівникам взимку 2022 року. Так, з січня зросла зарплата працівників магазинів і складів - у середньому на 200-250 злотих. Наприклад, касир-продавець, який лише розпочинає роботу в мережі, заробляє 3460-4090 злотих брутто на місяць. 

⇒ Читайте також:

Інфляція в Польщі поглинула 2,5 тисячі злотих зі середньої зарплати за 17 років

Поляки готуються до суворої зими: 53% шукає додаткову роботу, щоб оплачувати рахунки

Бедронка запускає свій інтернет-магазин товарів для дому

Головне фото: portalspozywczy.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах