Ремонт дороги М10 «Львів – Краковець» можуть розпочати вже в 2020 році

02 Грудня 2019
ремонт дороги львів краковець

Після завершення капітального ремонту на підходах до чотирьох пунктів пропуску через польсько-український кордон «Устилуг-Зосін», «Рава Руська-Гребенне», «Смільниця-Кросценко» та «Грушів-Будомєж», українська сторона візьметься за реконструкцію існуючої автомобільної дороги М10 «Львів – Краковець».

дорога львів-краковець карта

Про це за результатами зустрічі Міністрів інфраструктури України та Республіки Польща, яка днями відбулась у Львові, повідомив Урядовий портал

Як сказано у повідомленні, українська сторона поінформувала польську, що очікує розвантаження автомобільної дороги М10 «Львів – Краковець» після завершення робіт з капітального ремонту згаданих КПП. Нагадаємо, ці ремонтні роботи мають розпочатись вже з 2020 року в межах кредитної угоди між Україною та Польщею.

«Після завершення ремонтних робіт на підходах до КПП «Устилуг», «Рава Руська», «Смільниця», «Грушів» та розподілу транспортних потоків на зазначені пункти пропуску буде проведено дослідження інтенсивності руху. За результатами українською стороною буде визначено необхідний вид ремонтно-будівельних робіт  на автомобільній дорозі «Львів – Краковець» для забезпечення відповідного трафіку та належної інфраструктури», - роз’яснив міністр інфраструктури України Владислав Криклій. 

ремонт доріг до кордону з польщею

Зазначимо, раніше Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин за підсумками зустрічі польської та української сторін заявив, що Україна начебто відмовилася від планів будівництва дороги «Львів – Краковець»:

«Пан Адамчик (міністр інфраструктури та будівництва Польщі, - ред.) поінформував, що українська сторона на офіційних перемовинах їх повідомила, що відмовляється від планів будівництва М10 або «Львів – Краковець». Не знаю, хто саме з української сторони в делегації, очолюваній міністром інфраструктури Владиславом Криклієм це сказав, але відмову підтвердили усі троє високих гостей», – написав Олександр Ганущин на своєму профілі у Facebook. 

У коментарі до цього допису Владислав Криклій  запевнив, що Україна не збирається відмовлятися від планів будівництва дороги і польському міністру дадуть письмове спростування цієї новини.

Натомість, керівник департаменту дорожнього господарства та інфраструктури ЛОДА Роман Кокотайло у коментарі для львівського видання ZAXID.NET пояснив, що існує два різні проекти – щодо розширення існуючої траси «Львів – Краковець» та щодо будівництва нового концесійного автобану «Львів – Краковець».

Проект будівництва нового автобану «Львів – Краковець», про який говорять вже не перший рік, перебуває на етапі опрацювання техніко-економічного обґрунтування для оголошення інвестиційного конкурсу на будівництво, зазначив Роман Кокотайло. 

ремонти доріг до польщі 2020

Додамо, голова Львівської облради у своєму дописі також згадав, що Польща готова розвивати залізничне сполучення «Перемишль – Нижанковичі» за однієї умови:

«Сусіди знову на високому рівні підтвердили готовність просувати з польського боку розвиток залізничного сполучення на вітці 102 pl або «Перемишль – Нижанковичі». Сума інвестицій необхідних з польського боку 14 млн.євро, і високі гості підтвердили готовність вкладати їх... за одної умови. «Укрзалізниця» зі свого боку має інвестувати в ремонт колії біля 45 млн.грн. Таким чином, за невелику інвестицію, ми можемо мати ще один фактичний пункт пропуску поруч з «Нижанковичі – Мальховичі».

Нагадаємо, автошлях М10 розпочинається у Львові (мікрорайон Рясне), проходить через Страдч, Івано-Франкове, вздовж Новояворівська, на південь від Яворова і закінчується на пропускному пункті Краковець, звідки прямує на Ряшів, а далі — на Краків. Дорога збігається із частиною Європейського автомобільного маршруту E40 (Кале — Брюссель — Краків — Київ — Волгоград — Ташкент — Алмати — Ріддер).

⇒Читайте також:

В лютому розпочнуть ремонт одразу декількох прикордонних доріг

Як дешево подорожувати з Польщі в європейські країни: ідеї бюджетних мандрівок

Ділянку автостради S17 з Варшави до Любліна відкриють до кінця року

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах