Швидкісною дорогою з Жешува до Варшави: триває ремонт на 11-ти ділянках S19

22 Квітня 2020
швидкісна траса з жешува до любліна і варшави

Головне управління національних та автомобільних доріг Польщі (GDDKiA) обіцяє, що через два роки відкриє для проїзду швидкісну автомобільну дорогу S19 на відрізку від Жешува до Любліна. Так, розпочалось будівництво одразу 11-ти з 12-тьох ділянок цієї траси, перша з яких веде від Соколова-Малопольського (Sokołów Młp.). 

Однак, на цьому приємні новини для польських та іноземних водіїв не закінчуються, адже наприкінці 2019 року для проїзду відкрили 13-кілометрову ділянку швидкісної траси S17, що веде від Любліна до Варшави. Йдеться про відрізок між кільцевою дорогою населеного пункта Колбель (Kołbiel) та кільцевою дорогою містечка Гарволін (Garwolin). Після відкриття цієї ділянки траса S17 стала доступною для проїзду від Колбелі, що поблизу Варшави, аж до населеного пункта П’яскі (Piaski) в околицях Любліна і збільшила свою загальну протяжність до 155 км. 

ремонт прикордонних доріг в польщі 2020

Для повного відкриття траси між Любліном і Варшавою залишається відремонтувати ще кілька ділянок в околицях польської столиці. Крім того, найближчим часом польська сторона планує розпочати ремонт автостради S17 у напрямку від Любліна до українського кордону, а саме до пункту пропуску в Гребенному

За оцінками GDDKiA, вже до 2022 року зможемо дістатись автострадами S17 та S19 з Жешува просто до Варшави. Як запевняють в автодорожньому управлінні Польщі, дорогу в 300 км можна буде подолати менш ніж за три години. 

Ремонт автостради S19 з Жешува до Любліна - коли відкриття?

В 2022 році Жешув з’єднають швидкісною автострадою S19 з Любліном, а звідти трасою S17 доїдемо до самої Варшави. Це сполучення дозволить подолати автомобілем 300-кілометровий відрізок між передмістями Жешува та Варшави менш ніж за три години. А оскільки до Жешува з українського кордону в Краковці також веде швидкісна автострада А4, можемо прогнозувати, що невдовзі дорога з прикордонної Корчови до Варшави займатиме близько чотирьох годин. 

Зараз водії можуть скористатись лише кількома ділянками S19: західною кільцевою дорогою Любліна, а також відрізком від Соколова-Малопольського до Жешува. 

На етапі будівництва зараз перебуває 130 км майбутньої траси S19 від Любліна до Соколова-Малопольського. Інвестицію ще раніше поділили на 12 відрізків: по шість у Люблінському воєводстві (загальна протяжність - близько 75 км) та Підкарпатському воєводстві (55 км). Ремонтні роботи проводитимуться на 11 ділянках. Першими фрагментами траси поїдемо не раніше 2021 року, а всю дорогу відкриють для проїзду в 2022 році. 

ремонт автостради жешув-люблін

Нагадаємо, автострада S19 стане частиною майбутнього міжнародного автошляху Via Carpatia. У Польщі він проходитиме вздовж східного кордону країни і об’єднає між собою Фінляндію, Естонію, Литву, Латвію з Південною Європою і Балканськими країнами. 

Додамо, швидкісна траса до Любліна прийде на зміну автошляху, яким зараз користуються водії, - це національна дорога DK9, що проходить через Радом, Опатув та Кольбушову. 

⇒ Читайте також:

В Польщі за порушення ПДР, яке зафіксував фоторадар, штрафуватимуть власників авто

Штрафи за порушення правил дорожнього руху (ПДР) в Польщі

Перетин кордону з Польщею автомобілем

Митні переходи

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах